Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Király...

Mi a véleményetek Király Viktorról? Jó énekes? Jó pasi?

Figyelt kérdés

Ha valaki látta a kapcsolat koncerten hogy tetszett? És a videóklippje ( http://www.youtube.com/watch?v=NbDJ7fGCGkQ ) milyen? Csajok, bejön valakinek? Esetleg személyesen ismeri valaki, úgy milyen?

Írd le mit gondolsz róla, de csak normális kommenteket légyszi! Köszönöm. :)


2009. júl. 1. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem valamiért nagyon nem szimpatikus...

Azt nem tudnám megfogalmazni mi az oka, csak úgy nem bírom.

2009. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
nekem nemigazán jön be nemszeretem se a zeneéjét se őt magát
2009. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát....nem szinpatikus.nem szeretem őt.
2009. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

a hangja jó, bár sztem nem neki kellett volna megnyerni a megasztárt...

Egy kicsit helyes, de nem jön be.A lányok egy része minden fiú sztárra azt mondják, h de helyes, de ari, jó pasi.Tisztelet a kivételnek.Am az egyik barátnőm szerint szerint olyan szopós szája van xD

x_XEmily Air-Emo GirlX_x

2009. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem nagyon szimpi. Szerintem nem néz ki nagyon jól, de azért bányarémnek sem nevezném. Nem olyan rossz a hangja, de vannak nála sokkal jobbak is. Én nagyon meglepődtem, hogy bejutott a döntőbe, bár gondoltam, hogy be fog, hisz őt sokkal jobban be lehet futtatni, mint egy ismeretlent. Nekem mindig Tóth Gabi jut róla eszembe, mert ő sem került volna a döntőbe, ha nem Vera testvére lenne.
2009. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
nekem sem szimpi...
2009. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még, kíváncsi vagyok! Én ismerem személyesen (nem vagyunk barátok, de pár helyen gyakran összefutok vele és szoktunk beszélgetni is), szerintem aranyos, jó fej, pasiként is helyes és a zenéje se rossz. De az ízlések különböznek. :)
2009. júl. 1. 13:51
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem nagyon izgat,hogy ő nyerte meg a megasztárt,énekesnek nem valami hű,de fantasztikus,de ez kell a nagy közönségnek

szerintem nem jó pasi

bocsi annak aki szereti:S

2009. júl. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én most először néztem a megasztárt é úgy neki is szurkoltam de nem ő volt a favom.aztn később volt nálunk egy nagyszabású koncert ahol az összes megasztár fellépett és nagyon megkedveltem.nagyon kedves és közvetlen.és sztem jó a zenéje is főleg az új számai.és mellesleg pasinak sem utolsó;):)
2009. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem jó a hangja. B*zis. És nem találja el a hangokat. És a döntőben is a két legrosszabbat hagyták bent, közülük már mondjuk inkább Viktor jobb, mint a Dávidka:P de alapból xar mind a kettő.

Olyan, hogy Bencsik Tamara, Hien, Ambrus Rita, vagy Farkas Zsófi, ők mind kiestek, pedig ők voltak a legjobb hangúak!

2010. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!