Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mészáros János Elek a CSISZ4...

Mészáros János Elek a CSISZ4 győztese. Vélemények?

Figyelt kérdés
Engem személy szerint nagyon meglepett, rá számítottam a legkevésbé...
2012. jún. 2. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsit lejjebb görgetsz, láthatsz egy ugyanilyen kérdést. Kíváncsi vagyok hányszor teszik még fel ...
2012. jún. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam a másik ugyanilyen kérdést, de sebaj. Kettő még elmegy.
2012. jún. 2. 23:39
 3/5 ZMHase ***** válasza:
66%
Szerintem nem neki kelett volna nyerni-e,mert ő még a nélkül is hires lett volna.Ezért a quantum xxl-nek kellett volna!
2012. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Veled vagyok kérdezö! :)

Egy végtelenül szerény és kedves ember (legalábbis nekem a TV képernyöjéböl ez szürödött le), akinek elképesztöen jó hangja van és bár csak most lépett közönség elé, a többség máris pl. Simándi-hoz és a többi nagy müvészhez hasonlítja.

Személy szerint én nem vagyok oda az operáért, de neki hála, elkezdtem egy páeat hallgatni.

DE!

A válogatáson és az elsö élö show-ban bemutatott darabjai fantasztikusak voltak, azután viszont áttért más származású dalokra (pl. olasz) és azóta valahogyan úgy éreztem, hogy kezd kipukkadni az a lufi, amit még az elején olyan hatalmasra felfújt.

Nem volt benne annyi érzelem vagy nem tudom, nem érdekelt egyszerüen.

Másrészröl mikor a zsüri is lepontozta, ö azt mondta, hogy les.arja, ha kiesik, mivel ott van az eddigi élete is. (Nem tudom, mikor mondta.)

Szóval én azóta úgy gondoltam, hogy a legjobb 4-5-ben tuti bent lesz, talán a legjobb 3-ban is, de nem fog gyözni. Végülis nem lett igazam. :)


Akinek egyébként a díjat adtam volna, az a Quantum XXL.

Ök nem a velük született tehetségükkel csillogtak (hang, ha esetleg nem esett le), hanem kemény munka árán kidolgoztak egy olyan produkciót, amelyek látványosak, viccesek és rendkívül jók voltak. Amíg Jennfier és János megtanult egy dalszöveget az adott hangmagasságon elénekelni, addig a Quantum megtanult rá egy koreográfiát. Amíg ök karaoke csillagként ezeket elutánozták, addig a Quantum alkotott. Nem ugyanaz. :)

Persze náluk is voltak gyengébb elöadások, de kevesebb szerintem és a zsüri értékelésein is látszott: tulajdonképpen mindig ök vezettek, míg Elek inkább sereghajtó volt.

Csak hát ez a XXI. század tehetségkutatómüsoroknál állandóan érvényesülö "mindig énekes nyer" törvény, ezért is gondoltam, hogy Jennfier fog gyözni. Végül János nyert. Remélem azért nem tünik el a süllyesztöben, a hangja túl jó ahhoz legalábbis szerintem. :)

2012. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a quantum a legjobb. nem értem miért ő nyert :|
2012. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!