Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen apa az ilyen? Mit...

Milyen apa az ilyen? Mit gondoltok Joe Jacksonrol?

Figyelt kérdés
michael apja..ugye verte őket, elvette a gyerekkorukat, most meg michael halála utáni sajtótájékoztatón vicceketm esél és kétpofával röhög?!ember az ilyen?
2009. júl. 4. 12:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is nem olyan jó ember, láttam egy életrajzi filmet a Jacksonokról, a tv2-őn volt pár hónappal ezelőtt, nézd meg te is.
2009. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
:(
2009. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

az az ember nem normális

tönkretette a kölkei életének nagy részét..szánalmas

2009. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen ember nem apa! Ezt olvastam a minap, nem tudom mennyire igaz, azt látva, h mennyire lelkisérült volt Jacko, sztem lehet benne igazság.


"A kilencgyerekes Jackson család hetedik gyermekeként született Chicago külvárosában Michael Jackson(†50), és eleinte semmiben sem különbözött társaitól. Annyiban talán igen, hogy szadista apja, Joseph rendszeresen megverte, és válogatott praktikákat talált ki, hogy megkeserítse az életét. Egyáltalán nem kizárt, hogy későbbi problémáit részben neki „köszönheti”, bátyja, Marlon szerint (51) mindannyiuk közül ő kapta a legtöbbet. Marlon elbeszélései alapján még az is csoda, hogy Jackson egyáltalán beszámítható maradt.

– Apánk a falhoz vágott bennünket, elgáncsolt, ütött, ostorral vert, amihez épp kedve volt – mesélte egy korábbi interjújában Marlon Jackson.


– Egyszer Jackót megfogta a fél lábánál fogva, és úgy lógatva ütötte, mint ha boksz­zsák lenne. Ez volt a fizikai megfélemlítés, ugyanakkor lelkileg is ki akarta készíteni. Egyszer éjjel felvett egy szörny­maszkot, és azzal rontott be az alvó Michael szobájába, és ordítozni kezdett.

Marlon és Michael 1964-ben csatlakozott három testvérükhöz, akik már rendszeresen felléptek, ekkor alakult meg a Jackson 5. Michaelt a legnagyobb szórakoztató lapok „csodagyerekként” emlegették, elképesztő hangjával és mozgásával mindenkit meghódított. Klubokban léptek föl éjszakánként, a gyerekek életritmusa teljesen felborult, viszont a családnak dőlt a pénz, és mindenki odavolt az elképesztő mozgású Michaelért. Híresek lettek, uralták a legrangosabb slágerlisták élét."


Tiszta gáz. Most meg örül, h meghalt a fia, mert bár készpénze nem volt, de voltak több milliós befektetései amiből most dől hozzá a lé

2009. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Szegény jackson...fia!



nem hiába zavarta fekete külselye!én anygon sajnálom ezt az embert!!edig mindenki bántotta ,most hogy meghalt mindenki a zenéjét hallgatja!!!!mostmár nincs kit bántani ezért sajnálja a nép!

2009. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokat szenvedett az tény!Én láttam az az önéletrajzi filmet.Eléggé megrázó volt...:(Sajnálom,hogy ilyen gyerekkora volt.Ezért is csinálta Neverland-et(bocsi nem tudom hogy írják),hogy ott sok gyerek boldog lehessen ha már ő nem lehetett az.És mivel annyi gyerek vette körül valaki eltalálta,hogy pénzt lehet csinálni abból,hogy meggyanusitják.
2009. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak vigyorog az osszes interjuban az oreg. Rettento unszinmapikus egy alak. El is hiszem, hogy utotte a gyerekeit. Undorito!

En csak Janet Jacksont szeretem, a tunderi baba arcaval, de gondolom ot is megverte az az orult apjuk.

Az biztos, hogy igazsagtalan az elet, de nagyon.

2009. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%
:DDDDD
2009. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem ember!!! Még a saját fia halálából is pénzt akar csinálni, annak az embernek súlyos elmebajai vannak..
2009. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
32%

Szerintem pedig egy Zseni!


Ha nem lett volna ilyen, nincs Jacko sem!!


Mellékesen nem hinném hogy az apja kényszerítette Jacko-t a rengeteg orvosi beavatkozásra meg kifehérítésre! Aki meg iylen mesével jön hogy ez iylen oylan betegség annak nem hiszek, miért csak egyetlen ember szenvedne iylenben ha valóban van iylen betegség? Ugyan!

Ott van Janet Jackson a lánytestvére, valahogy neki nincsenek iylen gondjai!


Jacko rejtett homokos volt, csak nem tudta felvállalni mint Freddy Mercury!


Egy normális féri abban a helyzetben amit ö teremtett magának, falta volna a nőket, ennek meg csak egyetlen felesége volt, az is csak alibiházasság!

2009. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!