Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jacko temetésére jegyeket...

Jacko temetésére jegyeket árusítanak. Nem vicces ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Miért nem rendezi le ezt a család egyszerűen maguk és a közeli hozzátartozók között? Aztán utána akik szeretnék leróni a kegyeletüket ugyanúgy látogathatnák a sírt, egy-egy szál virággal...

Undorító, hogy még ebben is csak a pénzt lesik..


2009. júl. 6. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A jegyeket ingyen osztogatják, sorsolással, az amerikai emberek kozott. De azért ez mégiscsak egy kicsit bizarr, jegyeket osztogatni egy temetésre..
2009. júl. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
azért nem rendezik le csak a szűk családi körrel, 1. mert nem is a temetésre árulják a jegyeket, valójában az csak a búcsúztatás amire árulják, ami a stadionban lesz a nagy megemlékezéssel meg ilyenekkel (miért ne? ő maga nagy volt, utolsó útja előtt megérdemli hogy még utoljára egy NAGY és ünnepélyes búcsúztatás keretében leróják a kegyeletüket akik úgy érzik), 2. a temetést hogyan tudnák szerinted úgy lerendezni hogy távolt tartsák a nagy tömeget és a médiát?? a temető közterület, az van ott és akkor, aki és amikor akar. és az pedig Amerika, ergo ha ott akarnak lenni az emberek és a média, tűzzel-vassal sem tudnák visszatartani őket.
2009. júl. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is azt olvastam hogy ott lehetnek a rajongók és hogy látható lesz a sírban.
2009. júl. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
M. J. utolsó menedzsere egy hihetetlen pénzhajhász ember, aki szeretné megtartani a londoni koncertsorozatot is, M. J. családja és barátai szereplésével, emlékkoncertként. Nos, szerintem ez mindent elmond...
2009. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy ekkora rajongótáborral rendelkező világsztár esetében ez érthető.

Ha senkit nem engednének be a temetésre,abból tuti hisztérialázadás lenne.Ha meg mindenki ott lehetne,arra egész Kalifornia állam se volna elég,hogy elférjenek...

2009. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
am nem hiszem h sima temetőben temetik el... gondoljatok bele hány ezer/millió rajongója van, biztos vagyok benne hogy vannak olyan elszántak 1esek hogy akár ellopni is képesek MJ "maradványait" akárhogyan is védik azt
2009. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én mamám temetésére miért nem vett senki jegyet? Vagy azokéra akiknek a holttestét tömegsírokba temették? Jacko ugyanolyan EMBER volt, mint bármelyikünk! Miért kell ekkora felhajtás a halála körül?

Isten nyugosztalja!

Hagyják már békén a családját!

2009. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!