Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki volt az a lány akit Michael...

Ki volt az a lány akit Michael Jackson megnyugtatott? Hogy jó van ezelött tettem fel kérdésben és arra válaszolt de nem tudom elérni sehogy

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Akkor most érthetően is, légyszi!
2009. júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezelött feltettem egy kérdést hogy mit kezdjek magammal és akkor ö is irt hogy ö is igy járt mint én . soakt sírt és akkor mj megjelent és megvigasztalta
2009. júl. 8. 13:11
 3/11 anonim ***** válasza:
5%

LOL .. Vagy Skrizofén volt az illető, vagy nagyon átb.szott..

1. Majd pont 1 magyar lánynak fog megjelenni.. Nem a saját gyerekeinek..Ahham oké.

2. Szellemek nincsenek!!! A video, amin megjelent MJ az is csak átverés volt!KAMU!

2009. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
pedig már ugy beleéltem magam hogy velem is megtörténhet de azért még várom hogy jelentkezik !!!
2009. júl. 9. 18:12
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Én sem hiszek a szellemekben, valszeg mert még sosem láttam. De viszont abban hiszek, hogyha valamit nagyon akarok és elhiszem az meg is történik. Próbáld várni Jackson-t, lehet hogy neked is megjelenik. Ne foglalkozz másokkal, hogy mit mondanak.
2009. júl. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves vagy??

Jah. ez a bízz benne stb duma.. Csak bemeséli magának.. És az éjjel közepén a "szellemekkel suttogó" után sikítva fog kirohanni a szobályából félig össze hugyozva magát, mert megreccsent a szekrény! És úristen itt volt MJ.. Egyszerűbb lenne, ha ezt az egészet elfelejtenéd..

2009. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De ez most számára olyan illúzió romboló.
2009. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én voltam az a lány, aki azt írta :)

Legyetek szivesek ne ócsároljatok, nem vagyok skizofrén vagy elmebeteg! Tényleg megjelent nekem és megvigasztalt. Nem bánom, hogy nem hiszitek el, de akkor is így volt!

2009. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát persze
2009. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én naiv vagyok és elhiszem :) Nyilván nem azt hogy belépett Jackson a szobádba és sírtál a vállán. De az ember sokszor beképzel magának dolgokat, amiktől megnyugszik, és ha rá Jackson van ilyen hatással, akkor legyen.:)
2009. okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!