Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fluor Tomi miért hanyagolja...

Fluor Tomi miért hanyagolja azokat a rajongóit, akik az Underground korszakából ismerték meg?

Figyelt kérdés
Tomi mindig vissza ír olyanoknak, akik pl tavaly ismerték meg. Én 2009-ben, de nekem soha nem ír vissza. Ez azért van mert jobbak a 13 éves kis ribik, vagy mi?? Mert szerintem inkább örülhetne, hogy még van olyan, aki 2010 előtt ismerte meg, de még mindig bírja...
2012. júl. 2. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sztem meg senkinekse ír vissza... sz@rik rá... az egészre mivel egy médiakreálmány.. és ezért fizetik.. szóval ő tesz rá magasról erre.. bár énis rá.. igazándiból hülyeségnek tartom az egész gyereket.. ...divatmajomságnak határa nincs igaz kérdező?.. sajnálattal közlöm hogy már nem ez a divat.. szóval válthatsz át..
2012. júl. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Úgy van!Amúgy azért hanyagolja őket,mert akik régen szerették,azok utálják.
2012. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem mindenki utálja! Én pl bírom még mindig. :)
2012. júl. 10. 17:56
 4/12 anonim ***** válasza:

Van sejtésem, hogy ki vagy, és gondolom te is vágni fogod, hogy én ki vagyok.

Miért baj az, ha Ustreamen köszönt nekem, és a barátnőmnek? Azért mert, utazunk többszáz kilométert, csak azért hogy láthassuk, szerintünk nem kivételezés, hogy azt mondja hogy "XY, milyen jó ismerős arcokat látni". Speciel, én szombaton találkoztam Tamással, és megköszöntem neki, hogy megvédett engem, és a barátnőmet twitteren (mert ugye 1-2 lány, aki rajongónak nevezi magát, lek.urvázott engem, és a barátnőmet, mert "merészelt nekünk köszönni a nevünkön szólítva", és megvédett minket twitteren keresztül.) Azt válaszolta, hogy nincs mit, ő sem érti, hogy ez az egész miért robbant ki.

Egyébként, azok után, amit lerendezett néhány "fan" facebookon, nem csodálom, hogy egyeseknek nem akar válaszolni. Lehet, hogy vannak, akik 2011 óta szeretik, de esküszöm azok jobban tisztelik/megbecsülik, mint néhányan, akik régebbóta szeretik. Ezt úgy látszik ő is kitapasztalta.

Nem feltétlenül vagyok r*banc, mert megismer a fellépéseről. Szóval, nem értelek titeket.

Egyébként, biztos azért van minimun 50 print screen-em arról, hogy visszaírt, mert lesz.arja a rajongóit :)

2012. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, ki vagy.

Nem azzal van a gond, hogy köszönt, hanem azzal, hogy néhány lánnyal folyamatosan kivételez. Másokra nem jut ideje/energiája?

"XY, milyen jó ismerős arcokat látni"... és olyanokat nem jó látni, akik mondjuk nincsenek ott minden harmadik fellépésén? Ezért mondom, hogy mi le vagyunk szarva.

Lehet, nem azért lettél leribancozva. Lehetséges, hogy a kinézeted miatt. Mondjuk pl. én amikor 13-14 éves voltam, nem olyan volt a hajam, mint neked... Lehet, én vagyok a maradi, de szerintem undorító, ha egy ennyi idős csajnak, olyan a haja, mint azoknak akik az utcasarkon állnak.

Nem érted, mit mondunk.. :) Mi azt mondjuk, hogy a 2010 előtti rajongóit szarja le, nem titeket, akik egy-két éve ismerik csak..

Ez nem biztos, hogy ide tartozik, de: láttam, hogy D. Nikiről azt írtad, hogy " sírok, gáz a csaj :D".. Szerintem, nem ő a gáz, hanem az, aki úgy néz ki, mint egy krva... De nekem aztán mindegy, hogy mit mondasz róla, csak érdekes.. Szép napot!

2012. júl. 12. 10:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Mert, mi a baj a hajammal? Tudtommal a kurv.ák azok, akik kiállnak az utcasarokra, és pénzért árulják a testüket.

Egyébként, ha látod, hogy én mit írok ki, akkor követned kell. Ha meg nem tetszik a külsőm, mert szőke/barna/fekete hajam, vagy kék/zöld/barna szemem van, arról nem tehetek. Ha kicsit aktívkodnátok twitteren is, akkor észrevenne téged. Én tisztelem a régi rajongókat, nagyon is. De azért akik így viselkednek, azok ne várják már el, hogy körbenyaljam őket, vagy akár Tamás. Ha mondjuk a kedves barátnőd (vagy te, nem tudom melyikőtök írta) nem írta volna oda hogy "Fluorid...Fluor Filigrán...Fluor... mi jön még, Fluornál is sz.arabb?", akkor talán Tamás sem így reagálta volna le ezt. A "Ba.ssza már meg azt a 13 éves ku.rvát" beszólás is elég erős volt számomra is, és számára is. És most komolyan, az ilyen "rajongóknak" írjon vissza mosolygós fejeket, meg anyám kínját? Lehet, hogy én csak másfél éve szerettem meg, de jobban megbecsülöm, mint a barátosnőid, vagy esetleg mint te. Ha bajod van, akkor nekem twitteren, vagy facebookon, és tisztázzuk, hogy mi a bajod. Ezzel csak azt értétek el, hogy megutált titeket. Nem tudom hány éves lehetsz, gondolom 16-17 körüli, de esküszöm, 14 éves létemre több eszem van mint neked.

Attól hogy szőke/barna/fekete/vörös/neonzöld vagy anyámtudja milyen hajam van, még ugyanúgy zseretem FLU-t. De egyébként Princii (gondolom, őt is ismered) vagy 19 fellépésén volt. Most gondolj bele. Magasról lesz.arta, hogy mennyi a buszjegy, a belépő, meg a satöbbi', csak hogy találkozhasson vele. Én teljesen ugyanígy vagyok. A mi szeretetünk nem egy szezonra szól, akár 10, akár 25 évesek vagyunk. De nehogymár egy anonim oldalon kelljen ezt megbeszélnünk. Ha egyéb probléma/kérdés merül fel benned, facebookon, vagy twitteren írjál rám (a facebbokot javasolnám, nehogy twitteren minden "13, 14 éves p*csa ellened forduljon"), persze, ha van ezen még megbeszélnivalónk, mert szerintem nincs. Köszönöm, hogy végigolvastál.

2012. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És ne haragudj a helyesírási hibák miatt.
2012. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Halgasatok normális előadókat.Hogy vagytok képesek ennyire ismerni ezt a bu.zit?Nem szégyenlitek magatokat ?
2012. júl. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem te szabnád meg, hogy mit hallgassak? :)
2012. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazad van: Nincs mit megbeszélnünk. De még annyit, hogy én is elmennék több fellépésére, csak dolgozni is kell.. Főleg a nyáron. Szüleimtől meg nem szeretnék kérni buszjegyre + a belépőre pénzt.
2012. júl. 28. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!