Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan szerethetek bele egy...

Hogyan szerethetek bele egy olyanba, akit nem is ismerek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, személyesen. Mert szerintem teljesen belezúgtam Tom Hiddleston-ba. Először úgy volt, hogy a suliban néztük média órán a Thor c. filmet, de nem igazán figyeltem oda, inkább beszélgettem, meg minden, de valamiért felfigyeltem a Loki-ra. De nem érdekelt, viszont pár nappal később, ahogy 9gag-en voltam, volt róla egy csomó poszt, és felismertem, és nem tudom miért, de valahogy eljutottam arra a szintre, hogy képeket nézegettem róla a Google-n. Auztán kiléptem, de az utánalévő napokon tök sokat járt az eszemben, és végül le is szedtem 2 képet, aztán online belenéztem a Thor-ba, és csak részleteket nézegettem belőle, és szinronnal, majd belenéztem az eredeti, angol nyelvűbe is, és több napon, kb 2 héten keresztül minden nap belenéztem a filmbe, és fényképeztem is belőle képeket róla, és vannak jelenetek, amiket már kívülről tudok, szóról-szóra... És azóta nagyon meg akartam nézni a Bosszúállókat is, csak mert ő van benne, és meg is néztem. És folyton csak ő jár az eszemben, minden nap a Tumblr-on lógok órákat esténként, és vagy 10 képet leszedek róla... És ez szerintem nem csak a rajongásnak valami nagyobb szintje, szerintem ez már szerelem, mert a személyiségéért is odavagyok... Szóval, szerintetek? Hülyének nézhettek, most szerintem, amúgy... Ja és ezerbocs a nagyon hosszú szövegért, csak le akartam írni mindent...

2012. júl. 3. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen "csak" fanatikusan rajongasz érte. De ez nem jó, próbálj meg elszakadni a géptől, foglald el magad, itt a nyár, menj el a barátaiddal valahova, olvass, rajzolj, ami jól esik.

Lehet szeretni egy embert, rajongani érte, de van egy egészséges határ és szerintem kezded átlépni. A személyisége pedig nem biztos, hogy a valós önmaga, lehet, hogy csak egy álarcot mutat a világ felé.

Tehát nem szerelmes vagy, csak fanatikus. Foglald el magad és meglátod egy idő után "csak" szeretni fogod. :)

2012. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok, csak egy másik színésszel. Először megnéztem egy filmet, de akkor még közömbös volt, sőt, nem is igazán kedveltem. Csak sokan dicsérték azt a filmet, na jó, akkor mondom megnézem. Azóta már majdnem az összes filmjét láttam, tele van a telóm a képeivel, meg filmekből is szedtem ki képeket... Úgyhogy nem vagy egyedül, de hogy ez szerelem-e, azt nem tudom :D
2012. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfi létemre magam is úgy vagyok vele, hogy Tom meglepően... vonzó... nem csak jóképű, de mindössze 2-3 kép alapján úgy érzem "Tök jó fej ember lehet" meg minden. Szóval igen, van egy nagyon vonzó kisugárzása. Mindenesetre szerelmes semmiképp nem lehetsz bele, ez mindössze rajongás (a rosszabbik fajtából).
2012. júl. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Én is így vagyok, csak egy másik színésszel, de azzal már több mint egy éve >.<... na meg egy másik most van kialakulóban :D... Egyébként szerintem nem baj, amíg van rá lehetőséged imádni a távolból, addig semmi rossz nem történhet, kis plusz örömöt visz a napjaidba, és ennyi :)

Én is pozitívan élem meg, van valaki, aki bármikor fel tud vidítani, meg tud vigasztalni, pedig nem is ismerem (ezáltal nincsenek is elvárások, de ez már másik dolog...)

Amúgy simán nézhetnek hülyének, de kit érdekel? :D


u.i.: nézd meg a filmjeit, szerintem erőseb megdobna egy kis endorfinnal :P

2012. júl. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Idővel valószínűleg elmúlik. Ez elég gyakori dolog, szerintem a legtöbb emberrel megtörténik, hogy beleszeret egy hírességbe. Nekem is volt már sok, volt, aki csak egy hétig tartott mondjuk:D

Bár a mostani az durvább, már két éve tart, van róla 3000+ képem/videóm, van, hogy napi több órám rámegy, hogy vele foglalkozom. De tény, hogy sokat jelent nekem, volt egy depisebb időszakom amiből nagyrészt ő és a zenéje húzott ki.

De szerintem nálad még enyhébb ez:) Egyenlőre szerintem nyugodtan nézd tovább a filmjeit/képeit, vagy elmúlik magától, vagy esetleg találkozol valakivel, és az feledteti el veled.

2012. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én egész életemben vérbeli fangirl voltam, szóval teljesen átérzem, amit leírtál.

De hidd el, idővel rájön az ember, hogy ez, ahogy előttem is írták, csak rajongás. Nem meglepő ez a dolog. Tom például egy nagyon jóképű, intelligens és jófej pasas, nem csoda, ha az embert megfogja.

Tinédzserként én is úgy voltam, hogy aktuális rajongásom tárgyába fülig szerelmes voltam, de ahogy idősödtem, rájöttem hogy ez nem szerelem. Hidd el, személyesen egész más minden ember. Olyan dolgok zavarhatnak benne, amiket így el sem tudsz képzelni. Szóval lehet, ha személyes közeli ismerőse lennél Mr. Hiddleston-nak, egy hetet sem bírnál ki mellette. Sosem lehet tudni.


Amíg a rendes életedre nem megy rá a fanolás, a rajongás, addig viszont nyugodtan ábrándozhatsz róla.

Én is azt teszem, van is egy Hiddlestoner/Loki's Army blogom Tumblr-ön. Ott legalább másokkal együtt adhatjuk ki magunkból a frusztrációt. :D


Minden jót neked! :)

Egy 23 éves Hiddlestoner

2012. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak semmi pánik, én is így vagyok ezzel, most éppen két "szerelmem" van, egy színész és egy zenész. De szerintem ez teljesen egészséges, mindenkinek volt, vagy lesz legalább egy ilyen az életében. Végül is amíg nem kezded el zaklatni, és nem zárkózol be napokra a szobádba az ő képét nézegetve, semmi kivetnivaló nincs a dologban. Sőt, akár pozitívan is hathat, felnézhetsz rá, sokmindenben ösztönözhet is, ráadásul egy kis fantáziálás remek unaloműző! ;)
2012. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nagyon sok ilyenrõl hallottam, beleszámítva magamat is. Én Jaimie Alexanderbe, Lady Sifbe zúgtam bele nagyon :) twitteren "fel is vettem vele" a kapcsolatot :D
2012. júl. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oh, utolsó válaszoló, téged is teljes mértékben megértelek! :))) Hihetetlen az a nő! :D
2012. júl. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom, mit élsz át, én is ebben a cipőben járok most és úgyszintén Tom Hiddleston a kiszemeltem :D Nekem viszont mondhatni prózaibb okom van arra, hogy miért foglalkozok vele naponta órákat, miért fekszek le az ő hangjával a fülemben és miért kelek fel arra, hogy az ő arca van a szemem előtt kora reggel: egy nagyon rossz érzelmi válságot élek át az utóbbi időszakban és egyetlen dolog van, ami még tartja benne a lelket, az pedig Tom. Egy szörnyű nap után megnéztem a Thor 2-t (pedig nem sok kedvem volt filmezni, mégis ki akartam kapcsolni az agyam és száműzni a nyomasztó gondolatokat/gondokat) és teljesen feloldódtam, miközben néztem. Már a Thor-t és a Bosszúállókat is láttam ezelőtt, felfigyeltem már Tom-ra ezekben is, de több mint 2 éve nem "fangirlösködtem" már, szóval nem is kerültem annyira a hatása alá. Viszont az előbb említett Thor 2 után ez a film adta nekem a reményt, hogy az élet nem egy rakás ... Egész este Tom interjúkat és videókat néztem, utánaolvastam egy csomó mindennek vele kapcsolatban és teljesen magával ragadott a személyisége. Nem vagy szerelmes, tudom, soha nem állítanám ezt, viszont egy olyan löketet adott az, hogy vannak még ennyire jószívű, kedves, udvarias és sokoldalúan csodálatos emberek, hogy azóta visszaszorítottam a rosszkedvet (pedig most is lenne okom rá) és engedem, hogy Ő hozza be a kis színt a napjaimba. Mindig mosolygok, ha rá gondolok, nem ez az élet értelme? Amikor magam alatt voltam, Ő mellettem állt azzal, hogy megnéztem és el is bűvölt ahogy táncol, énekel, beszél, színházi darabban játszik, embereket utánoz, bolondozik. Nem táplálok felé szerelmet, nem álltatom magam, nem vagyok bolond, ugyanúgy élem az életem "kifelé" is és mindenre nyitott vagyok, Viszont úgy érzem ezt a tiszteletet (igen, ez a legjobb szó!) és hálát amit iránta érzek, valamint a mindennapi örömöket, amiket Ő ad (habár nem is tudja) senki nem veheti el tőlem.
2014. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!