Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki tudja ki a magyar Chuck...

Ki tudja ki a magyar Chuck Norris? (akit érdekel az)

Figyelt kérdés
szerintem Karádi őrmester mostanság nézem a kisvárost ( a kisvárosban Hunyadi János alakítja Usztis Mátyás) és néha a rendőrség igénybe veszi a határőrség szolgáltatásait és ez a "Karádi" (hiába van ott kivonulva az egész rendőrság) ő bemegy azt leszerel fél kézzel (vagy lábbal) egy egész bűnbandát... múltkor is úgy sajnáltam szegény bűnözőt ráugrott egy sarokból azt összeverte utána kérdezett :(

2012. júl. 4. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bujtor István volt a magyar Bud Spencer és Chuck Norris is egyszerre.
2012. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szerintem nem mert Bujtor nem tudott pörgőt rúgni Karády meg igen (na jó nem teljesen de próbálkozik vele XDDD )
2012. júl. 4. 11:36
 3/12 A kérdező kommentje:
amúgy aki szerint más a magyar Chuck Norris az írja le h szerinte ki és h miért
2012. júl. 4. 11:36
 4/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy igazad van :D Akkor csak Bud Spencer volt Bujtor.
2012. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Esetleg ha a Linda című sorozatot nézted, abban a csaj tudott pörgő rúgást :D
2012. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ez a sorozat engem komolyan berongál ezek a rejtett reklámok "a nagymama a legjobb Oriflame ügynök" :Đ
2012. júl. 4. 11:39
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem is Linda a magyar Chuck Noris
2012. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mikor még nagyon kicsi voltam akkor néztem Lindát de már nem volnék rá képes xD agyilag lefárasztana meg azt nyilatkozta Linda h sokat kellett neki szenvednie a sorozat készítése közben mert a pörgőrúgások miatt "inekciózni" kellett a derekát azt most meg muszáj kozmodiszket használnia h ne kelljen inekciózni XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. júl. 4. 11:43
 9/12 anonim ***** válasza:

de már nem volnék rá képes xD


Pedig jobb, mint a mai szemetek :D

2012. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2012. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!