Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Selena Gomez-nek hosszú vagy...

Selena Gomez-nek hosszú vagy rövid haja van?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy most 2012. június-júliusban Selenának hosszú vagy rövid haja van?


Itt pl. hosszú :

[link]


Itt meg rövid :

[link]


Szerintem póthaja van, mert különben nem tudná egyik pillanatról a másikra hosszúból röviddé, majd rövidből hosszúvá.


Szóval a saját haja a hosszú, vagy az csak póthaj?



2012. júl. 6. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Rövid a haja. :)
2012. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Cicukám!! ugye ezt te se gondolod komolyan? minden sztárnak mindig más a haja.. -.-. hol rövid hol szőke hol barna. :$$ ez most hülye kérdés meg különben is a két képen ugyanolyan hosszúságú a haja csak mivel a második képen be van göndörítve ezért látszik rövidebbnek.. -.-" talán 1 pár centivel lehet rövidebb a második képen a haja mint az 1. tehát hülyeségeket ne tegyél fel lécci. :$$
2012. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de nem szeretem ha megmondják, hogy mit ne és mit csináljak. Ja, és ne te szabd meg nekem, hogy milyen kérdést teszek fel. Köszi szivii :$

-.-"

2012. júl. 12. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem a második képen csak fel van kötve/tűzve a haja.
2012. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
én nem mondom meg csak gondoltam szólok h hülye kérdést teszel fel.. -.-" 1 sztárnak minden nap más színű, hosszúságú a haja tehát hülyeséget ne kérdezz léccivel. -.-"
2012. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem egy időben készültek a képek mert alapból rövid a haja de a másik képen ahol hosszú nem úgy látom hogy póthaj lenne!!! Például a hit the lights című szám klipjében is póthaja van!
2012. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!