Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Úgy sajnálom Lindsay Lohan-t....

Úgy sajnálom Lindsay Lohan-t. Szerintetek ő felfogja h mi történt vele?

Figyelt kérdés

Valami hasonlón mentem keresztül. Persze sosem volt ennyi pénzem,de irdatlan tempóban romboltam magam... nekem csak néhány hónapig tartott, de egyszer úgy döntöttem,h talpra állok. Kóros soványsággal küzdöttem és a többit nem sorolom. Ez 2 éve volt, és most érzem úgy, h rendben vannak a dolgok. Nagyon nehéz volt. Még mindig van egy kis üresség, mert ugyan az az ember, aki voltam, már nem lehetek. És most nem tudom, hogy ki vagyok. De tényleg jól vagyok. Ő miért nem tudta ezt megcsinálni??? Komolyan könnybe lábad a szemen, ha látom vhol a képeit. Szerintem soha nem lesz jobban, mert túl régóta csinálja ezt. Szerintetek?

http://www.youtube.com/watch?v=9MgZZ_AEX2E&feature=related


2012. júl. 8. 13:45
 1/6 A kérdező kommentje:
hallottam hogy nem volt szép gyerekkora, mi történt vele???
2012. júl. 8. 13:51
 2/6 A kérdező kommentje:

Még a hangja is eltorzult...

http://www.youtube.com/watch?v=PCM54qhQZb4

2012. júl. 8. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Szegény lány nagyon megcsúszott, és nem állt mellette senki. Ne hibáztasd őt, minden helyzet más, minden személyiség más, kívülről senkit nem lehet megítélni. Az hogy neked sikerült, nagyon jó dolog, de azért ne ítéld el azt, akinek nem sikerült. Remélem megtalálod előbb-utóbb a helyed! Lindsay Lohan is megtalálhatja még, bár egyre nehezebb lesz neki. Remélem nem jár úgy, mint Amy Winehouse.. érte is nagyon-nagyon kár volt... bas.szus olyan tehetség Janis Joplin óta nem volt a popszakmában.
2012. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hibáztatom, csak nekem az a fura, hogy neki ez jó...
2012. júl. 10. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos van olyan, amikor az ember csak sodródik az eseményekkel. De mostanában készült egy filmje, ha jól rémlik, így reméljük kimászik majd gödörből.
2012. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem jut a 27-esek sorsára. (27-esek klubja)
2012. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!