Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Láttam ma celebet a strandon,...

Láttam ma celebet a strandon, hova kell beküldeni a fényképét? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Vagy a Blikknél vagy a Borsnál van az, hogy ha lefényképezünk egy celebet, egy átlagos helyen akkor kapunk pénz nyereményt. Csak az a baj, hogy előröl nem tudtam lefényképezni mert későn vettem észre de hátulról letudtam.

2012. júl. 8. 21:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hova kell a képet küldeni vagy melyik email címére és mi az email címük.
2012. júl. 8. 21:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hátulról hogyan igazolod, hogy az van a képen, akit megnevezel?


Amúgy is elég undorító dolog másokról titokban, az engedélye nélkül felvételt készíteni, főleg közzétenni nagy nyilvánosság előtt. Hiába közszereplőről van szó, a strandra mégis csak magánemberként megy, és próbálná élvezni a magánéletét.

2012. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én felismertem hátulról, egyébként nem igazán szándékoztam beküldeni, mert eszembe jutott pár dolog..amiket most leírtál köztük azok is.
2012. júl. 8. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
kit fotóztál le ?
2012. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
blikkhez küld be és 10.000 ft jár érte.
2012. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, küldd be. Tízezer forint jól jön a mai világban.

A blikk megvédi a személyiségi jogaidat, a fotózkodók nevét sosem írják ki.

Aki meg celebnek állt az tudta előre, hogy ezzel jár.

Az, hogy zavarja ha fényképezik, kb. olyan mintha a szakácsot zavarná, hogy főznie kell, vagy a tanárt, hogy gyerekekkel kell foglalkoznia.

Ha zavarja a nyilvánosság, ne álljon celebnek, aztán akkor nem is fogja fényképezni senki. Annak, hogy a semmivel akar milliókat keresni, ez az ára. Szedd be kérdező a tíz rugót a blikktől aztán menjetek el bulizni belőle és igyatok az adott celebke egészségére :D

2012. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért azt is vegyétek figyelembe, hogy itt valaki hátáról van szó. A képnek sincs nagy hírértéke így, lehet nem is azonosítható első ránézésre, hogy kiről van szó.
2012. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!