Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Owen Wilson akkor most él...

Owen Wilson akkor most él vagy már meghalt?

Figyelt kérdés
tudom hülye kérdés, de én úgy emlékszem h bemondták a hírekben h meghalt. google-ben nem ad ki semmi arról h meg halt volna csak azt h 2007ben öngyilkossági kísérlete volt.épp egy 2011 es filmje megy a tv ben. Akkor most meghalt volna tavaly?
2012. júl. 9. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
DEhogy :DD
2012. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
basszus, de szar! ebben a hiteben éltem h meghalt....de jó mégsem! Valaki mondta h meghalt én meg elhittem de ez már nem most volt. erre a párommal elkezdtük beszélni h biztos ez az utolsó filmje stb. stb. Na mondom én már beírom keresőbe mikor halt meg erre nem ad ki semmi. Most tök ideges vagyok h ebben a hiteben voltam eddig... :)
2012. júl. 9. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Előfordul :)) De no para, mostmár tudod hogy él :D
2012. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
itt GYIK-en mindenki meghal, minden zenekar megszűnik és minden nap apokalipszis van.
2012. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D
2012. júl. 10. 08:48
 6/7 anonim ***** válasza:
él. Sok sztárról eltrerjesztik hogy meghalt aztán végsem. Ilyenek a pletykák.
2012. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint én meg jól elhittem és utána sem néztem...:)
2012. júl. 13. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!