Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki ismerte a régi Fluort?

Ki ismerte a régi Fluort?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Melyik volt a legjobb száma? Miért szerettétek, ha szerettétek? Mi a véleményetek a mostani 'csicska' Fluorról?

2012. júl. 15. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én hallgattam a régi számait hát jobbak voltak mint most, am jó a pénzért váltott ebbe a stílusba, de sztem nem lett volna neki muszáj, megmaradhatott volna a sajátjánál, ami valójában ő,csak ugye képernyő képes szavakat használt volna és ennyi.
2012. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a régebbi számai közül a mr. hilti és a striphop a kedvenceim.

Nos, nem hiszem, hogy 14-nél több lehetsz. Az, hogy stílust váltott, az nem azt jelenti, hogy "bu.zi". Én óriási Bereczki fan voltam, és folyton musicalt hallgattam. Aztán jött Fluor Tomi, és heteken belül óriásit változott a stílusom. De ugyanúgy 4 tanuló maradtam, és nem töltöm a fél napot a plázában. Csupán annyi, hogy megismertem egy embert, akinél közvetlenebb nincs. Visszakanyarodva: ő maradt ugyanaz az az ember, csak más a stilusa (mint én). Eddig is ilyen színes cuccokban járt, csak nem foglalkozott vele ennyire a média.

2012. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
18 vagyok, és egy szóval sem mondtam, hogy b.uzi lenne, csak elveszett a számaiból az, ami miatt szerettem.
2012. júl. 15. 22:17
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor lecsicskáztad, most nem mindegy, hogy ez vagy az, ha a lényeg ugyanaz?

Attól, hogy a mostani slágereit nem csipázod, nem biztos hogy "csicska". Nőjetek már fel, könyörgök!

2012. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Teljesen más irányt vettek a számai, eladta magát, és olyan zenéket játszik, mint SP... Rá sem lehet ismerni. Csak hallgasd meg egymás után a Betont vagy a P.icsakészent, utána a Partyállatot vagy valami hasonló "mai menő" számát.
2012. júl. 16. 00:59
 6/11 anonim ***** válasza:

a régebbi számai közül a mr. hilti és a striphop a kedvenceim.

Nos, nem hiszem, hogy 14-nél több lehetsz. Az, hogy stílust váltott, az nem azt jelenti, hogy "bu.zi". Én óriási Bereczki fan voltam, és folyton musicalt hallgattam. Aztán jött Fluor Tomi, és heteken belül óriásit változott a stílusom. De ugyanúgy 4 tanuló maradtam, és nem töltöm a fél napot a plázában. Csupán annyi, hogy megismertem egy embert, akinél közvetlenebb nincs. Visszakanyarodva: ő maradt ugyanaz az az ember, csak más a stilusa (mint én). Eddig is ilyen színes cuccokban járt, csak nem foglalkozott vele ennyire a média.

2012. júl. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És ne haragudj, de fogalmam sincs minek küldte el kétszer az első kommentemet. Valószínüleg a telefonom sz@rakodott...
2012. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
IGEN!!! Mert a g*cigránát az mennyire egy hiteles műremek volt. Gratulálok! Ratyik vagytok!
2012. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fluorid volt. Pl: Nekem kukim van, neked nunid van. Ez volt a száma. Jobb volt.
2012. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szar volt mindig is,régebben talán nem volt bu.zi,mára már az.
2012. júl. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!