Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bella Thorne és Zendaya...

Bella Thorne és Zendaya Coleman hány évesek? És ti mennyinek nézitek őket?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy 14, de én 15-nek nézem őket.

2012. júl. 18. 00:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
33%

#7

Mi van?Csak nem elment az adás a dizni csenölön és ezért ide jöttél verni magad?Kikérem magamnak, hogy lecsórózz, mert - csak, hogy tudd - pont nem vagyok az.Az írásodból ítélve inkább neked nincs pénzed méregdrága ruhákra, és próbálsz kompenzálni.Sajnálatos!Nem csoda, hogy csak 22%-ban találták hasznosnak a válaszaid.Megsúgom, hogy a tiniribancság nem menő!Alsó tagozatot kijártad-e már?Tekintve, hogy így gondolkodsz…

2012. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%
egy normális ember nem,de láttad már a hírességek ruháit,szted majd turkálós rongyokat vesznek?
2012. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
19%

Figyelj én vagyok a botrányos 7es válaszoló...Sajnálom,ha bárkit lecsóróztam...Én úgy értettem,h ne fikázzátok a ruháikat mert...

1. Tök menők a mai tinik divatjában

2. Méregdrága ruhákról van szó

3. VÉRPROFI stylistok állítják össze...

Ennyi...

2012. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, hogy:

Méregdrága ruhákról van szó

VÉRPROFI stylistok állítják össze (nem olyan bizros)

de attól még nem nekik való, és teljesen extrém, nem normális. ha a sorozat élethű lenne, nem ilyen ruhákat aggatnának rájuk. bárhol járok, bármilyen műsort nézek, ilyesmi "gatyát" lady gagán és a tyúkokon( [link] kívül senkin sem látni:


[link]


[link]


[link] (ja, és itt még csak nem is látszik rocky cipője...)


van néhány jó öltözékük ( mint pédául ez: [link] ilyesmi stílust én is szoktam hordani :D) de általában kicsit furcsák a ruháik :/

2012. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
59%
Mert a stylistjuk olyan stílus alapján állítja össze ezt az amerikai extrém trendet,hogy minden hétköznapi ruhát egymásra aggat :) ez a trendi tini amerikai öltözködés :) és a botrányos 7es válaszoló vagyok még mindig!
2012. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
5%

Jah és a 7es-nek küldöm,hogy

1. Az Disney Channel és nem úgy írják ahogy te írtad,tehát itt az idő bejárni az angol órára!

2012. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
69%

Kedves botrányos 7-es válaszoló! Láttad a baromfit amit linkeltem? Remélem láttad. Nos a tollazata igencsak emlékeztet zendy cica "divatos" rucijára -.-"

Már csak azt mondd meg, hogyha ez divat, akk miért nem látok ilyet a riszáló rockyn kívül senkin, sehol és semmikor?

Nemtudom tudod-e, hogy a szinészet, a színjáték azt jelenti, hogy tehetséges emberek (ezzel nem zendaya-ra, és bellára célzok) az életben elöforduló szituációkat játtszanak el. Az egész lényege, hogy az ember úgy érezze, hogy ez valódi. Ezért kell élethünek lennie a díszletnek, a ruháknak. Ha bele nézek egy indul a risza részbe, csak két kis tehetségtelen sztárocskát látok, akik divatmajmokként ugrálnak a kamera elött a piszkafa lábaikkal, röhejes ruhákban. Nehogy azt hidd, hogy ez valóság!

És mielött bárki is megszólna, ezzel nem téged hibáztatlak! :) csak a sorozatot, s próbállak észhez téríteni. Ennyi az egész ;)

2012. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
25%
Én megértem a véleményed, DE sokak ölni tudnának ha 12-13 évesen ilyen ruhákba bújhatnának mint amikbe ők vannak és ti leszarozzátok illetve vannak akiknek tetszik az ahogy táncolnak és Zendayának szerintem nagyon jó mozgása van. :)
2012. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%
ilyen fogros szoknyám mint zendayan van nekem is van cs nem virágminrás...
2012. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

az első kép (Zedaya)elemezzük csak ki.

olyan nagyon magas szárú tornacipőm nekem is van....

egy felső és egy párduc mintás pulcsi.....mi ebben a fura?

2012. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!