Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Green day mikor jön Magyaror...

A Green day mikor jön Magyarországramár?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta nem voltak úgy lassan 8 éve !!!! Remélem amikor megjelenik az album akkor jönnek turnézni !!!

2012. júl. 18. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fognak jönni... Magyarországnak most nincs erre pénze.
2012. júl. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

de miért David Getta meg Florida jött Green Day meg nem ?!

Hogy is van ez ja meg LMFAO is volt !

2012. júl. 19. 00:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja elég sok világsztár jött mostanában,nem hiszem,hogy ezért nem jönnek.De amúgy szerintem most,hogy 3 albumuk jelenik meg biztos nagyon sok helyre mennek majd és szerintem ide is elfognak jönni :) Bizakodjunk:D
2012. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát igen reméljük !!! :D
2012. júl. 20. 22:55
 5/12 anonim ***** válasza:
arról tudnék ha mostanában jönnének :( ebben az évben sajnos kizárt hogy jönnének. Itt le van írva hogy hol lesznek koncertek: [link]
2012. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kapjákbe :D
2012. aug. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még, de a Green Day-t el akarták hívni a 17-18. Sziget-re, és egy csomó kisebb fesztiválra is (Balaton Sound-ra is asszem, de lehet hogy másikra, annyi van már belőlük...), akkor csak azt nyilatkozták hogy "Thanks, no." Nem szeretik magyarországot...ennyi...én ezért megyek inkább az angliai turnékra, ha vannak. Nem drága annyira, hogy ne érné meg az élmény.
2012. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez biztos hír? Miért ne szeretnék?Nem lehet,hogy volt akkorra valami más koncertjük vagy akármi?
2012. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem csak a Szigetre hívták őket (és azért valljuk be, a szigeten elég szép zsét kaptak volna, megérte volna nekik holmi kis bárban való koncert lemondására, mert ugye a nagyobb turnét beharangozták volna)
2012. aug. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Remélem mihamarabb :DD
2012. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!