Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed Lana Del Reyről?

Mi a véleményed Lana Del Reyről?

Figyelt kérdés

Szerintem gyönyörű nő,de a hangja valami rémes...itt van:

A hangja élőben:

http://www.youtube.com/watch?v=4tFOZsnU7W4

A hangja videóklipben:

http://www.youtube.com/watch?v=JRWox-i6aAk

Ettől függetlenül,szeretem és lehet hogy csak itt tolta el,de eléggé megrázó a különbség :|

16/L



2012. júl. 19. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszik amit képvisel, tényleg gyönyörű és nagyon jók a dalszövegei is.

Nem a hangjával van baj, inkább csak énekelni nem tud, de hát majd reméljük fejlődik:)

2012. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen nekemis szimpatikus,nem egy kimustrált r*bnc mint egyesek..szép nőies alkata van.
2012. júl. 19. 12:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szép... a nő is és a hangja is.
2012. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen a géppel megcsinált hangja igen:) amúgy a hangja nem,de a nő igen.
2012. júl. 19. 18:39
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Minél többet nézem, annál kevésbé találom szépnek. Nem szimpatikus egyébként, nekem barátságtalannak és bunkónak tűnik. A számait viszont nagyon szeretem, az alakja inkább sovány, mint csinos, de egyetlen bajom az ízléstelen karmaival van.
2012. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mus musculus ***** válasza:
77%
Igen, valóban feltűnően kevés az átfedés koncertfelvétel és eredeti között, s ez semmiképp sem erény. A playback verzióit szívesen hallgatom, mikor épp idegnyugtatásra vágyom, kellemes hangzású zenéket komponál. Abban azonban nem tudok egyetérteni, hogy gyönyörű. Teljesen átlagos colosnak látom, sovány, magas, semmi hivalkodó (műkörmöket leszámítva), sőt a szájától rosszabb pillanataiban egyenesen kiver a víz, olyannyira aszimmetrikus és hatalmas, cuki kis kacsás beütést kölcsönöz az arcának. Elnézést az esetleges nyers fogalmazásmódért, csak a tényleges gondolataimat írtam le.
2012. júl. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 henni69696969 válasza:
20%
szerintem sátánista
2012. júl. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, de nekem az élő felvételei között is vannak kedvenceim. Készséggel aláírom, tény: teljesen másmilyen az album és az elő verzió, és ebben a számítógép keze is benne van. DE valószínűleg lámpalázas is derekasan, mert vannak olyan videók, amikor is egészen úgy tud hangzani, ahogy az albumon, és ahogy néztem, ezeknél pont nem volt tömeg előtt.

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=5lB5khivbWs&feature=ends.. Példának okáért itt van ez. Ahol nem hasonlít az eredetire, ott látszik, hogy azért nem, mert ő akarja így. Szerintem egyszerűen nem akar/tud minden hangjában betanult dalt énekelni. Az elején még tartja, aztán a második versszaknál már teljesen megváltozik, a végén pedig ismét visszacsúszik az albumos stílusába.

Egyébként itt elevenebb is, mintha jobban érezné magát, mint a szabályos koncerteken. Lazább, többet mozog, gesztikulál, sőt, el is mosolyodik szám közben. De meg lehet nézni a végén, teljesen zavarban van, folyton lesüti a szemét, sokat pislog. A mimikája meg végig, mint a beton. Ezt az állapotot túl jól ismerem, én is szenvedek vele, így ezer közül is felismerem... Egyszerűen csak nem tud szerepelni.

Mindezek ellenére viszont megtiszteli a rajongókat azzal, hogy nem playbackről nyomja, és ezt nagyon tudom becsülni benne.

Szerintem szép a nő is, szép a hangja is, a dalai pedig kétségkívül egyediek... kell hozzájuk egy hangulat. És hogy valami rosszat is mondjak róla: azok a karmok tényleg borzalmasak xD

2012. dec. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már nem tudom megnézni az első linket,de ahogy leírtátok,szerintem csak egy rossz napja lehetett.


Szerintem jó hangja van és nekem tetszik is.Nem mondanám szépnek,de van valami különleges benne ami megfogott.


Én inkább az Ő dalaiból készült remixeket szoktam hallgatni,de az eredetiekkel sincs semmi bajom,egyszerűen én a zuhogós zenéket szeretem.Viszont,ha lesz az országban koncert,akkor arra biztos elmegyek,már csak azért is,hogy lássam élőben!:)


Jelenlegi kedvencem ez: http://www.youtube.com/watch?v=iqdXeHN6cZA

2012. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ja ezt ismerem valami RAC remix:) ez nekem is tetszik.
2012. dec. 29. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!