Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csajok, bejön nektek David...

Csajok, bejön nektek David Duchovny?

Figyelt kérdés
Maga a pali,meg Hank Moody karaktere a Kaliforgiából.

2012. júl. 22. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha itthon nem is jön be sokaknak, rengetegen rajonganak érte, mert a való életben is olyan, mint Hank Moody (ezért fikázzák is gyakran, hogy nem színészkedik, csak a laza hétköznapjait éli újra).
2012. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,tudom hogy szinte ugyanolyan élőben is.Nekem is megfordult már a fejemben,hogy nem erőlteti meg magát szereplés közben,de kár lenne azzal illetni hogy rossz színész.
2012. júl. 23. 01:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Rossznak semmiképp sem rossz, kábeles csatornán nem nagyon találni rossz színészt, csak nem valószínű, hogy ennél több szerepet el tudna hitelesen játszani.

Egyébként itthon nem nagyon ismert ember, angol honlapon nagyobb sikere lenne ennek a kérdésnek, de pl. itt van ez:

[link]


Ahogy látod megoszlanak a vélemények (mondjuk mindenhol), de vagy 3-an is írták, hogy igen, ezt szorozd meg több ezerrel/tízezerrel/százezerrel, ahány rajongója lehet csak az USA-ban.

Szépen mondva is nem kell foglalkoznia a maszturbációval.

2012. júl. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez jó :D Azért ismerik itt,a Kaliforgiának köszönhetően,bár a nevét lehet kevesen tudják.Az idősebb korosztály Murder ként ismerik,az én korosztályom meg Hank-ként.Azért is tettem föl a kérdést,mert anyám,sőt még a nagyanyám is mondta amikor bejött az X-akták,hogy milyen jó pasi. :D Lényeg hogy Hank karaktere áll neki a legjobban.
2012. júl. 23. 12:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejön :D Bár lehet, hogy csak a karaktere miatt.
2013. márc. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem a kinézete először nem nyerte el a tetszésemet, de Hank karaktere nagyon :D imádom <3 :D nem is a kinézetéért, hanem a stílusáért.
2013. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hankyként nagyon tetszetős, és tényleg nagyon kedvelhető karaktere van, és bár hozzám a való életben idős lenne, a Kaliforgiában ettől el lehet vonatkoztatni :D
2014. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nagyonis bejön :D
2014. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Régen kifejezetten csúnyának találtam, de a Kaliforgia annyira elhitette velem, hogy jó pasi, hogy már nem is ezzel foglalkoztam. Bár néha még a sorozatban is néha rácsodálkoztam, hogy hogy vált ki vonzalmat belőlem, mikor nem is látom jó pasinak. Ha ilyen a való életben is, akkor a hozzá közel állókat nem irigylem, mert nehéz lehet nekik, de mélyen magamba nézve valószínűleg engem se kellene sokat győzködnie :D


22/L

2014. szept. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mivel egy igazi ősnaturál puát alakít,így persze,hogy bejön a csajoknak a külsejétől függetlenül.

csípőből kezeli a shit teszteket,azonnal komfortot épít,plusz eleve úgy tekint magára,mint főnyereményre.

mert nem egy jóképű fazon,viszont kondizott a szerepre az egyértelmű.

ahogy az is,hogy egy iszákos csajozó dohányzó ember a valóságban nincs ilyen formában.

főleg nem 50 körül csökkenő tesztó szinttel.

2015. ápr. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!