Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek mi a véleménye Josh...

Kinek mi a véleménye Josh Hutcherson-ról?

Figyelt kérdés
Személy szerint én úgy gondolom, hogy nagyon helyes, és tehetséges szinész:D elfogadnám barátomnak:D

2012. júl. 27. 00:23
 1/7 DonnieDarko ***** válasza:
Szerintem is jól játszik és nekem nagyon szimpatikus.:)
2012. júl. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok oldalú, tehetséges szinész, szerintem még sokat hallunk róla.
2012. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nagyon szeretem a régebbi filmjeit, még a HG őrület előtt láttam őket, az csak külön jó volt, amikor megtudtam, hogy ő játssza Peetát, valahogy nagyon beleillett a könyv alapján elképzelt szerepbe :)

nagyon jó színész szerintem, és igazatok van, tuti hallunk még felőle :D ha már nem, a futótűzben tuti ott lesz xD

2012. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: én is pont így vagyok vele, már azelőtt ismertem és szerettem, hogy az éhezők viadalában játszott:D megnéztem az összes filmjét kb és most olvasom a könyveket is (az éhezők viadalát)utolsó könyvnél járok most és tényleg nagyon ráillik a szerep :)
2012. aug. 6. 23:51
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon jó színész:) az éhezők viadalában iszonyatosan jó volt:))
2013. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csupán ennyi: I'm Mrs.Hutcherson!
2013. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb 20 filmjét láttam, és mindegyikben (ahol már minimum 16 éves) helyes, amúgy jó a humora, és a mosolya... ááááh *---* :)
2014. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!