Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tom Hiddlestonnak volt/van...

Lady_Loki kérdése:

Tom Hiddlestonnak volt/van felesége? Vagy ha volt is szakitottak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 22:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nincsen, mondta is hogy ez az egyik legrosszabb pletyka amit terjesztenek róla.
2012. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de,van egy kep amin csokolozik egy csajjal.:\ de koszonom a valaszod :)
2012. júl. 30. 21:06
 3/12 anonim válasza:
100%
belinkeled? :) Allítólag régebben eljegyzett valakit, de az nem mostanában volt, és nem lett végül a felesége, de lehet hogy ez NEM igaz!
2012. júl. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Tudom melyik képre gondolsz, arra amelyiken Susannah Fielding-gel van nem igaz? :) Mellesleg ezt olvastam: "Talking of relationships, there is some confusion I want to clear up with Hiddleston. In the past, it's been erroneously reported that Hiddleston was secretly married to the actress Susannah Fielding. Already featured in FHM last year, the Hampshire-raised 26-year-old made one of her first screen appearances in an episode of Wallander with Hiddleston back in 2008. Just checking, I say, but are you? "I am definitively not married. That was a big mistake. Don't know where it came from." But you are in a relationship right now? "Well, erm, I dunno actually," he says, shyly. "That's kind of an awkward answer, isn't it?"
2012. júl. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
nem nincs és nem is volt (szegény) pedig jó embernek látszik és jól is néz ki!! :$ <3
2012. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

@ Dorottya666


igen ra gondoltam :) azt hittem, hogy a felesege,mert keresgeltem,kutattam,es csak haszontalan szovegeket talaltam..

2012. aug. 5. 22:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azon a képen az ex-barátnőjével van. :) Nem volt még házas.
2012. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hihetetlen hogy még nem szedték szét :D Szerintem a közelében dolgozó színésznők/sminkesek/egyebek 98 százaléka hozzá akar menniXD a maradék két százalék leszbikus vagy rossz ízlése vanXD
2012. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs, és nem is volt. Volt egy elkeseredett próbálkozása, MIUTÁN szakított a barátnőjével, megkérte a kezét, de ő nemet mondott neki.
2012. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mondhatott nemet? xD
2013. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!