Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a legjobb hangú külföldi/ma...

Ki a legjobb hangú külföldi/magyar színész szerinted? Neked kié tetszik a leginkább?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Külföldön a kedvencem Maite Perroni, itthon kedvenc színészeim Brózik Klára és Bozsó Péter, de ők nem énekelnek.
2012. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rosszul tettem fel a kérdést. :/ Én eredeti nyelven , felirattal nézek filmeket és nekem legjobban Stephen Dorff hangja tetszik.
2012. aug. 13. 06:29
 3/5 anonim ***** válasza:
hjahh:D
2012. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ChrisM ***** válasza:
Külföldiek közül én Liam Neeson, Michael Caine, Al Pacino hangját szeretem nagyon, de pl. nagyon jó hangja van Ewan McGregornak, Heath Ledgernek vagy Patrick Stewartnak is. Azt figyeltem meg, hogy akiknek van valamilyen színházi előképzettségük, általában sokkal szebben bánnak a hangjukkal, az amerikai színészek között meglepően soknak valami egészen rémes fahangja van.
2012. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hú, jó kérdés. :D

Slyvester Stallone hangját imádom, mély és férfias. Valamint Jeremy Brett hangjáért is oda vagyok, ő még énekelt is. :) És ajánlom meghallgatni Benedict Cumberbatch hangját is, így nyilatkoztak róla: "mintha egy csellóba zárt jaguár dorombolna."

Hazaiak közül mindenképpen Tahi Tóth László és Kautzky Armand, de Szabó P. Szilveszternek is gyönyörű beszéd/énekhangja van. :)

2012. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!