Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Sp tényleg meleg...

Szerintetek Sp tényleg meleg vagy csak azért mondják mert utálják?

Figyelt kérdés
Amúgy én sem szeretem!
2012. aug. 11. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
tényleg meleg
2012. aug. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igazabol nem meleg, csak azert mondjak mert olyan kis b*zis a feje, utaljak. En is utalom ot.
2012. aug. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
Tudtommal a melegeknek barátjuk van, nem barátnőjük. A melegek büszkén vállalják nemi identitásukat. SP-nek pedig egy nagyon szép modell barátnője van. (Nagy Réka)
2012. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem sp-nek nincs hangja, nem jó énekes, de valahogy mégis ügyes, mert híres és mindenki vele foglalkozik. én ha megjelenik egy új száma, olyankor ha valaki kirakja fb-re vagy valahol látom, megnézem egyszer, amúgy különösebben nem érdekel. rendszerint megállapítom magamban hogy nincs hangja de legalább ügyes. amúgy látszik hogy a jövőre is gondol, azzal hogy fotósnak tanul. és persze hogy nem meleg, ezzel csak az irigylői csúfolják. igazából én ezt a csúfolódást szánalmasnak tartom, bár egy szinten már jogos (bár szerintem ez nem SPnél kezdődok, hanem a valóvilágos celebek nyekergésénél). amúgy onnan is jött sztem a dolog, hogy egy házban laktak a fluor tomival, mint mások is szokták pl egyetemisták. amúgy fluor zenéjét se hallgatom, csak azt is egyszer megnézem ha van klip és ennyi. amúgy talán neki legalább a rappeláshez. és szerintem ügyesek hogy azt csinálják ami a népnek kell. de amúgy én nem hallgatok ilyen hazai pop zenét, mert nemigazán van választék. finoman..
2012. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!