Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért irigykednek ennyien...

Miért irigykednek ennyien Justin Bieberre, szerintem ő egy aranyos fiú, férfiú?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért kapott 1.298.228 darab tetsziket és miért kapott 2.825.325 nem tetsziket? Nincs baj a zenével és a srác se csúnya. Nem értem miért kell piszkálni? A haja miatt? Ez mostanság a ffi frizu "divat" és szerintem jobb mint az uncsi tüsi haj. A vágott szeműeknél is ez például ez a hajviselet a menő. 30/L

Ez a kedvenc számom Tőle és Ushertől! :)

[link]



2012. aug. 18. 16:52
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Miért kapott 1.298.228 darab tetsziket és miért kapott 2.825.325 nem tetsziket?

[link]

2012. aug. 18. 16:54
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Sokan cikizik.Nem ismerem a zenéit csak az újságban olvasom miket művel.Hát ők tudják.Olyan ez mint itthon Fluor vagy SP.:)
2012. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Nincs vele baj, aranyos KISLÁNY Bieber :)
2012. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
13%

Azért mert ez vagy egy kamu kérdés vagy ha komolyan gondolod akkor elég megnézni egy ehhez hasonló kérdés válaszait.


Van egy olyan érzésem hogy rasszista vagy.

2012. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
nem azér piszkáljuk mer csunya vagy valami.. hanem szimplán divatmajom és egy olyan gyerek aki nem azér van ott ahol van mer tud valamit hanem mer a média felfújta..
2012. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Semmi pénzért nem lennék ő
2012. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
45%
piszkálják, mert irigyek rá... Justin egy csodálatraméltó ember, odarepül a rákos betegeihez, törődik velük, támogatja őket... már több éve a csúcson van és többször nyilatkozta, hogy nem érdekli, hogy menő utálni, mert amíg csak egy embernek is tetszik a zenéje, addig nem áll le. egyébként valóban tudhat valamit a csávó, ha Selena Gomez a barátnője.
2012. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%

Tépd ki a szemgolyód.

Én ezt tenném, ha egy homár véletlenül megtetszene xD

2012. aug. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

Én azért utálom mert:


1. Egy lányos hangú nyallizós kis p*cs.

2. Elegem van a sok 11 12 éves kis porbafingó kislányokból. Hát nézzetek már meg ezt a közönséget: http://www.youtube.com/watch?v=wQ7RLCjJttY

Szánalmas.

3. Elegem van abból hogy már a csapból is ő folyik.

4. És végül az olyan élettelen fanok miatt mint a kérdező. Hogy irigyek vagyunk rá na persze. ÉN EGY 16 ÉVES ROCKER FÉLTÉKENY LEGYEK EGY OLYAN NYÁLGÉPRE MINT Ő? Hadjuk már. És ez nem csak a rockereknél van így ezt most megmondom neked.

2012. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 imolapa ***** válasza:
48%

Szerintem jófej Bieb,és egyáltalán nem volt kislányos.Nagyon jószívű(volt,most is,és lesz is).

A mostani külsője,pedig egyenesen imádnivaló<3.

Úgyhogy,ha akik utálják,utánanéznének egy kicsit Justin Bieber után,(nem csak a rosszindulatú pletykákat),ők se fogják többet utálni,vagy rajongói lesznek.

2012. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!