Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tarcsi Zoltán ( Jolly a...

Tarcsi Zoltán ( Jolly a Románcokból ), vajon miért törölte az adatlapjáról? ( Bővebben lent )

Figyelt kérdés
Szóval...az ismerőseim közt van Jolly, és eddig a facebook-os adatlapján ott volt, hogy házas, meg is volt jelölve, hogy házastársa : Királyvári Zsuzsanna ( suzy )! De most a napokban törölte ezt a kapcsolatot az adatlapjáról! Pedig hamarosan megszületik a kislányuk, fellépni is együtt járnak, Suzy azt mondja, hogy minden oké náluk! Ő nem is törölte Jollyt az adatlapjáról,mint házastársat! Szerintem valami nem stimmelhet...Szerintetek?
2012. aug. 19. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden oké náluk már meg is születtet a kislányuk és suzynak még mindig kint van hogy házas társak ennyit eről
2012. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt írtam én is! Hogy Suzynak még kint van a kapcsolat....de Jollynak nem! Amúgy tudom,hogy megszületett a kislány...3300gr,és 51cm!

Szerintem meg nem oké náluk valami...ugyanis Suzy az édesanyjánál volt,mármint hogy napokig,ott is aludt...azt mondta az anyukája,hogy azért van ott,mert csak rájuk számíthat Suzy....Hmmm...ez azért érdekes...

2012. okt. 3. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Na erről nem tudtam akkor nem tudom de remélem minden oké náluk
2012. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bali :) válasza:
Ennyire ismered a Suzyt?
2014. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért? Ha igen? .....
2014. jan. 9. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!