Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Peter Facinelli és Elizabeth...

Peter Facinelli és Elizabeth Reaser? /Esme és Carlisle Cullen/

Figyelt kérdés

Szerinted több van közöttük, mint barátság? Peter és Liz a legutóbbi Comic Con-on konkrétan felfalták egymást a tekintetükkel, meg olyan közel voltak egymáshoz, ahogy eddig még soha. Tényleg alig lehetett őket egymás hátáról levakarni.


Tavaly is a Breaking Dawn press junket idején volt egy interjú, amiben egy szóban le kellett egymást írniuk. Liz szerint Peter fincsi. Szerintem ilyet még jó barátok sem mondanak egymásnak...


Peter nemrég vált el, jelenleg szingli, Liznek meg elvileg van pasija, de Peterért szerintem nevetve dobná.



2012. aug. 24. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk aztán marha sok közünk van hozzá.
2012. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt az igazán értékes és témához hozzászóló választ...
2012. aug. 29. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
szerintem csak nagyon össze melegedtek a sokkév alatt , de persze lehet hogy több van köztük
2012. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem mindegy. Mondjuk jobban örülnék, ha Peter engem választana, de szerintem összeillik Lizzel :D
2014. júl. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!