Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szertnék valami poszetereket....

Szertnék valami poszetereket. Tudtok adni vagy ajánlani oldalt ahonnan rendelhetnék vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Valami új sztárokról, filmekről szeretnék mint pl:Harry Potter és szereplői, Twilight,New Moon és szereplői, Hannah Montana, Wizards Of Weawerly Place, Jonas Brothers, Selena Gomez,Demi Lovato, Miley Cyrus,High School Musical és szereplői,Lady Gaga,Rihanna,Állatos...Lényegébe ilyen tini sztáros posztereket. Jó lenne mert utálom az új szobámat hogy nincs benne egy poszter se mert a régieket kilöktem :D
2009. júl. 25. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
ilyeneket szerintem csak a tinimagazinokban kapsz : Bravo,IM stb.
2009. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen de mondják hogy 4+2 poszter oszt úgy teszik bele , hogy végülis csak 3 van :D ... És nem mindig van jó poszter ...
2009. júl. 26. 11:17
 3/7 anonim ***** válasza:
www.gportal.hu/posters
2009. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vatera.hu

teszvesz.hu


én már sok posztert vettem mindkét helyen. és ha szerencséd van akkor nagyon olcsó is.

2010. máj. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
írd be a vaterába, vagy a teszveszbe, hogy poszterek, és kész!
2010. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha sietsz a teszveszen van 1 Ft-ért ( fix áron 500 Ft)

100 db poszter!!!

2010. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

huhh 100 darab poszterrel nincs mit csinálnom. :D

Meg nemis vagyok regizve a tesz veszen. :(

2010. júl. 5. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!