Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit tennél ha most csöngetne...

Mit tennél ha most csöngetne az ajtódnál a kedvenc sztárod? (Akit a legjobban szeretsz)

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 15:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
14:26 ki az?? elmondod a nevét!!!??? csak mert nagyon kiváncsi vok!!!!
2010. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Hát elájulnák vagy sírnék örömömben. Aztán beszélgetnénk és könyörögnék, hogy tartsa velem a kapcsolatot.
2010. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
14:26-os vagyok:leírjam privátban?
2010. jan. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
mindegy csak irjad!!!! léccy!!!!!
2010. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
közölném, hogy:...ööö...Aztán összeesnék és lehet, hogy az intenzíven kötnénk ki. Utána dumálnánk és megszerezném az skype címét. :)
2010. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Rohadtul meglepődnék,ledermednék.Utána rettenetesen örülnék és fél óráig azt ecsetelném,hogy mekkora élmény ez nekem és el sem tudom képzelni,hogy itt van és mennyire rajongok érte,és és és...blablabla. Ezután kérnék tőle egy ölelést és egy fényképet amit aláír. =)) (+ adnék neki valamit,nem tom :D) :)
2011. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék, síkítanék, és azonnal a nyakába ugranék, és megölelném.:) aztán egy puszi az arcára, mert volt olyan aranyos hogy eljött Magyarországra, és pont hozzám.:) Aztán behívnám, aztán kitudja, szerintem nem unatkoznánk...;)
2012. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
A nyakába ugranék és soha nem engedném el :DD
2013. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Olyan jó látni, hogy milyen boldogok vagytok! :)

Bár nehéz is. Na m1. Válaszolva a kérdésre...

Meghalt... D": De ha mégis megtörténne sírva fakadnék és átölelném, és soha az életbe nem engedném el. Soha.

2016. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!