Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV Cristofel szerintetek...

VV Cristofel szerintetek milyen ember?

Figyelt kérdés

Szerintem egy patkány. És fejbe is lőném. Nagyobb az arca a kelleténél, holott semmire nem tett le az asztalra. Egy ingyenélő senkiházi. Csak a könnyűvérű nők ragadnak rá, akiknek nincs alapműveltségük sem.

Szerintetek?



2012. szept. 4. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek veled.. beképzelt, csak a pénz és a hírnév érdekli!
2012. szept. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen csak szánalmas. Fogalmam nincs, mit akar azzal a kubai ritmussal vagy mivel, de jó lenne, ha elfogadná végre, hogy ő egy senki. Ez van. Nem tudom amúgy, az ilyen való világ szereplők miért vannak maguktól ennyire elszállva, attól, hogy benne voltak egy ilyen szenny műsorban, még nem ők lesznek a világ közepei, menjenek inkább és hasznosítsák magukat, nem kell mindenáron énekelgetni (már ha ez még annak nevezhető) vagy bármi egyéb dolgot csinálni, amihez nem szükséges semmi műveltség vagy szaktudás.

Mondjuk az előbbi írásom vv4 Bécire nem vonatkozik, neki tényleg vannak hallgatható számai.

15l

2012. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ratyi.
2013. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%

nagyon jó fej!!!

de be képzelt is! én csipázzom a fejét :D!

de amúgy nagyon be képzelt túlságosan is csinált 2-zenét amivel csak égeti magát :D

2013. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Martin te avval foglalkozz hogy ingyen èlö vagy ès menj kezdj valamit ne a mamàt vàrd....Pffffffffffffff tanulj vagy dolgozz net helyet.
2013. jún. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!