Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Megnéztem a csajok szilikon...

Megnéztem a csajok szilikon ez lesz a paradicsom végét nagyon rosz, de catalina a végén mit ir a könyv be, mit jelent az hogy MENTIRA? LINK LENT

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=pjXDhpK-SnE&eurl=http%3A%2F%2..


NEMHISZEM EL HOGY MEGHAL ÉS KB.MIKORA VÁRHATO? agusztus?

vajon miért vörös a haja befestete vagy direkt akarta hogy rálöjenek?


2009. júl. 28. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem ezt a sorozatot én is!Megnéztem a linket meg is könnyeztem :(.Elolvastam a wikipédát hogy mit ír a sorozatról.És azt írta hogy hogy a szöveg a könyvben:Ez egy hazugság mellek nélkül nincs paradicsom vagyis az eredeti cime a sorozatnak.Hogy miért van beöltözve Jessikanak azt nem értettem rendesen de valami olyasmi hogy Catalina bosszút akar állni Jessikan ezért mert átverte.De közben öngyilkos is akar lenni de nem tudja megtenni és felbérel bérgyilkosokat és megöleti magát vagy nem tudom.De majd kiderül hogy mi lessz!Remélem kielégitő választ dudtam adni. :)
2009. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,tudtál segiteni,köszi:D
2009. júl. 29. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Catalinában forr a düh hogy a "boldog" gyermekkorából mindent elvesztett a divat,a pénz és a mellek miatt ami számára fontos volt.Elvesztette szerelmét,a családját,a barátnőjéban is csalódott,a mellét pedig elvesztette.A végére egyedül maradta a bánatában,és az utolsó lökés Jessica volt,akiről megtudta h hátba döfte.Forrt benne a méreg, a düh és a bánat is.Úgy érezte hogy mindenki ellene fordult,és a sok rossz dolog ami érte, felemésztette.És mivel a lelkr mélyén mindig is jó volt(csak a pénz és a divat elfedte a jóságát soxor), így a még mindig barátnőjének tekintett nőt képtelen volt megöletni,inkább maga halt meg,úgyis boldogtalan volt.Vagyis ha nem mászik bele ezekbe a dolgokbe,és éli mindennapjait Albeiro szerelmével,akkor nem így történt volna.De aki ilyen dolgokba keveredik mint ő,az elrontja az életét.
2009. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jajj...én az mo.-i utolsó rész előtt kb. 2 hónappal megnéztem a végét,és értettem,hogy mi lesz a vége(de persze nem magyar szöveggel néztem)

De még így is szomorú volt a vége!De azt nem tudom,hogy mit jelenthet az a MENTIRA!

2009. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
MENTIRA SIN SENOS NO HAY PARAISO: Hazugság,hogy mellek nélkül nincs Paradicsom!
2009. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

vége most a sorozatnak???

köszi

2010. aug. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!