Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek róla: Conor Maynard?

Figyelt kérdés

Én marhára nem csípem, kíváncsi vagyok ti mit gondoltok róla és kérlek indokoljatok.

Köszi :)

14/l



2012. szept. 6. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs , hogy ki az.
2012. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem bírom a stílusát, olyan tucaténekes. viszont a vegas girl száma tetszik^^ 14/l
2012. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Múltkor láttam róla egy cikket, amúgy nem tudom, honnan került ez elő…
2012. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elméletileg a youtubera töltött fel videókat vagy mi és úgy kezdte azt hiszem :/
2012. szept. 8. 21:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem se jön be, szegényke egyáltalán nem néz ki jól, de a can't say no száma bejön :)
2012. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A számai jók, de nem egy Adonisz. De mindenkiben van olyan, amiért lehet szeretni, nem csak a kinézete. :D
2012. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vivien Tomlinson Lou válasza:
Én nagyon szeretem a kinézetét is mert olyan cuksi és a zenéjét is de mondjuk ízlések s pofonok mert olyan zenét játszik amit szeretek meg a hangja is szép
2012. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hát klekben aranyos (bár kicsit kisfiús) viszont képeken borzasztó..nemtudom milyen lehet élőben:D a hangja az nekemis tetszik nagyon,főleg a next to you-ban
2012. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
*klippekben
2012. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én személy szerint imádom nem csak hogy jó hangja de szerintem iszonyat jó külsővel is rendelkezik .. de hát ez ízlések és pofonok .. :DDD én nem rég hallottam róla és szerintem nagyon humoros jóhangú és helyes srác
2013. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!