Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Láttatok már/ ismertek Zayn...

Láttatok már/ ismertek Zayn Malik hasonmást Magyarországon? : D

Figyelt kérdés
Ha ismeritek, ki ő ? :)

2012. szept. 24. 19:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
39%
Mert ha most azt mondom, hogy a 2b osztályból az Árki István, akkor tudni fogod? Jé, a logika megint befigyel a directionereknél. Rengeteget láttam már. Mindegyik dettó a Malik csávó.
2012. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
33%
Hja minden 2 kisfiú úgy néz ki...
2012. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Képzeld, voltunk az osztállyal egy 'ottalvós' hétvégén, és láttunk egy srácot, valószínűleg nem magyar, vagy a felmenői nem magyarok, emrt barnás bőre volt, és fekete haja(látszott rajta h nem roma!)


És kíváncsi vagyok,hogy ki ez a srác, de csak 'Zayn Malik hasonmása'-ként tudtam beazonosítani nagyokosok. ;)

És bocs hogy egy ilyen jellegű oldalon fel mertem tenni egy ilyen kérdést. ;) Ha meg ilyen bunkó vagy, akkor nem is kell válaszolni!

2012. szept. 24. 21:29
 4/26 A kérdező kommentje:
Egyébként Poroszlón láttuk a srácot.. :)
2012. szept. 24. 21:54
 5/26 anonim ***** válasza:
68%

Uh... te nagyon sötét vagy..

Most te tényleg azt várod, hogy megmondják neked, hogy kit láttál?

Tegnap láttam egy gyereket, barna haja volt és kék szeme, aki ismeri az írjon privit!

2012. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

sötét a jó édes .. :)

ha ennyire zavar a kérdés, minek kell megnézni? ezek szerint nem én vagyok a sötét.


egyébként meg igen, meg szeretném keresni a srácot, facebookon már mindenhol megnézted, myvip, kör szűkítés, és nincs meg. és.. mi van ha innen ismeri valaki? poroszló,barna bőr, szinte fekete haj,barna szem, deszkás cucc.


drágaság, ne legyen már baj, ha valakit meg szeretnék keresni. ;)

2012. szept. 25. 15:26
 7/26 anonim ***** válasza:
26%

"minek kell megnézni? ezek szerint nem én vagyok a sötét." De, még mindig te vagy a sötét.xD Ő tényeket írt.:) És igazunk is van, mivel több ezer van, ne pont azt az egyet keresd. Ez a baj a mai kislányokkal, csak a külső számít, az már ne is izgasson, hogy lehet barátnője van/bunkó/buta.:D Amúgy meg ezzel a kis flegma, 'jaj de nem érdekel' stílussal meg rohadtul nem vagy "menő", csak, hogy tisztázzuk. ";)"


Egyébként senkit sem érdekel, hogy ott láttátok a srácot. Menj vissza és nézd meg hátha ott van-e még.:)

2012. szept. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
30%
Köszönöm utolsó! Nekem már nem lett volna energiám bármit is írni erre a roppant intelligens válaszra.
2012. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
30%
hát Joey ezt jól megkaptad...xdxd
2012. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell rögtön letámadni,ha nem tudod minek válaszolsz?Nem az volt a kérdés,hogy ki tudja jobban lecseszni,hanem hogy ismeritek e.Ha nem,akkor hagyjad,ennyi.Nem fogunk hiányolni ha nem írsz hülye válaszokat a kérdéshez.
2012. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!