Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok mi a véleményetek az...

Lányok mi a véleményetek az ilyen újgazdag, kopasz, kigyúrt, armanis, kopasz, maffiafőnök feelingű szépfiúkròl mint Berki Krisztian?

Figyelt kérdés
Egyszer egy lany azt mondta, hogy ez az a tipus, amelyik mindig pörög, tudja mi kell a csajoknak, tudja hogyan hasznalja ki a vegletekig a csajokat, ugyanakkor tudja mit kell egy csajnak adnia az ágyban, hogy az oda-vissza legyen utána? Szerintetek? Szeretik altalanossagban az ilyen nyálfiùkat, akkor kihasznaljak es megcsaljak a lanyokat? Mert tul sok lanyt ismerek akiket ha meg us csalnak, megis megbocsajtanak nekik.
2012. szept. 25. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A nők általában az ilyen pasikat részesítik előnyben. A legfontosabb általában a pénz: ha a pasi ki van tömve zsével, lehet olyan ronda is mint maga az ördög, akkor is akad minden ujjára csajéé. A másik meg a kocsi, ugye, a lóerők száma és a csajok száma egyenesen arányos. A kopasz, kigyúrt, shar-pei szerűen gyűrött tarkó, és a márkás cuccosok már csak afféle "extra".
2012. szept. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
87%
feláll a szőr a hátamon az ilyenektől..... nagyon nem szimpatikusak.
2012. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért az arany Bentley-t hajtanám rendesen...
2012. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
82%
az a véleményem róla h undi
2012. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván minden nőnek imponálna ha egy ilyen kaliberű férfinek akadna meg a szeme rajtuk...de ezek nem alapfeltételek...

Ugyanígy fel lehetne tenni a kérdést, hogy a férfiak mit esznek egy Dukai Regina, Bódy Silvi vagy Debreczeni Zita féle nőn....

2012. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Horkýže Slíže válasza:
87%

Nemtudom ki az akinek a nevet irtad de a leiras alapjan ilyenekre ra se nezek,,,,fuj

az hogy kopasz valaki nemzavar,,,de a tobbi igy egybe az undorito ...

2012. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
2012. szept. 25. 18:19
 8/13 anonim ***** válasza:

akkor én kilógok a sorból :D

az ilyeneket nem nevezném Férfinak, de még fiúnak sem :/

2012. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

En eloszor azt hittem, hogy a tornasz Berki Krisztianra gondolsz es nem ertettem az egeszet, de aztan leesett, hogy a Berki "Atomfizikus" Krisztianrol van szo.


Bocs, hogy fiukent valaszolok, de szerintem az ilyen tipusu emberek eseten abszolut ervenyesul a "hasonlo a hasonloval" elv: azok a tipusu lanyok, akiknek az ilyen tipusu ferfiak tetszenek, nekem sosem tetszettek, nem sajnalom tole oket. Ez most persze erosen eloiteletesen hangzik ezekkel a lanyokkal szemben, de vallalom.


Egyebkent szerintem ez a Berki nem maffiafonok feelingu, hanem konkretan maffiozo, igy hirtelen ranezesre egy 10 ev letoltendot siman latok benne.:D


Amikor kulfoldon dolgoztam, volt szerencsem egy rovid ideig egyutt elni ehhez a figurahoz hasonlo emberekkel... egy napja jottek meg csak ki es mar mentek is a kovetkezo este prostizni, mondvan, hogy ok nem birjak ki. Magyarorszagon meg szereto feleseg es kisgyerekek vartak oket...

2012. szept. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
A hasonló hasonlóval nem csak itt érvényesül. Legyen szó akár rocker-ről,rapper-ről, emos-ról. A csúnyácskább lányok is általában csúnyácska fiúval vannak és fordítva( persze kivételek mindíg lesznek). Mindenki megmarad abban a körben amit szeret vagy ami jutott neki....ennyi az egész :)
2012. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!