Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mádai Vivien visszahízott?

Mádai Vivien visszahízott?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy mennyit fogyott, nekem kicsit testesnek tűnik a lelkem.


[link]



2012. okt. 4. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát kinek mi a testes... hogy nekem nem ez az biztos.
2012. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem is meghizott, én arra tippeltem hogy terhes, még akartam is kérdezni. :)
2012. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A képet csak illusztrációnak tettem be. Szeptemberben mégcsak ennyit szedett magára, viszont a Reflektorba egyre nagyobbnak tűnik estéről estére. Én is arra gondoltam, hogy terhes, mert inkább csak a hasa nő. Nem kövér, hanem testesebb és nő.
2012. nov. 7. 12:37
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem ez elég ducinak tűnik sry


[link]

2012. dec. 1. 16:23
 5/7 Vipy válasza:
Nekem nagyon is terhesnek tűnik! Folyamatosan a hasát takarja a kezeivel. Egy nő, aki már volt terhes, észreveszi a jeleket.. Nem hinném, hogy ilyen rövid idő alatt méretet váltott volna, főleg egy "közszereplő". :) Higgyétek el, pár hét, és választ kapunk a kérdésünkre. Én szurkolok neki, hogy baba legyen inkább, mint a stressz miatt, amit a válása okozott - elhízás. Egy kedves hölgy, az biztos, én kövéren is - terhesen is kedvelni fogom, szeretem, mikor Ő van "képben". :)
2012. dec. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, és mégis ki lenne a gyerek apja?
2012. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!