Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik sztárra hasonlítasz,...

Melyik sztárra hasonlítasz, és melyik sztár lennél szívesen?

Figyelt kérdés
Magyart és külföldit is írhatsz :)
2009. aug. 5. 10:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
húúúhhaa,engem már annyi mindenkihez hasonlítottak eddig :))pl fekete hajjal Nicole Scherzinger,barna hajjal Jennifer Lopez,Thalia,Beyonce :)) aztán nem tudom,szerintem is inkább egy kicsit Nicole-ra,de amúgy magamra szeretnék hasonlítani :)
2009. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit Kristen Stewart-ra, és ezt nem azért mondom mert imádom a twilight-ot! mert egyesek ezt vennék ki belőle... :S

amúgy lennék ő :)

2009. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A szemem és a szemöldököm Jessica Stroup-ra, de mondták már, hogy Hilary Duff-os beütésem van. Leginkább magamra szeretnék hasonlítani:)
2009. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ashlee Simpson-ra ezt mindenki mondja:)

Misha Omar

Julie Christie

2009. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az arcom olyan, mint Kristen Stewarté, csak nincs annyira hegyes állam... De sokan mondják, hogy hasonlítok rá... Pedig nem is vagyok twilight-fan :p

És inkább én lennék sztár, nem valaki ismert helyében lennék...

2009. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Nekem azt mondták a multkor tobben is, hogy Janet Jacksonra, annyi kulonbséggel, hogy én fehér vagyok...

Amúgy legszivesebben Michael Jackson börébe bújnék, kíváncsi vagyok az életére, az érzéseire.

2009. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régebben három különböző ember mondta, hogy Avril Lavigne-re hasonlítok, de azóta sokat híztam, úgyhogy már nem, de vékonyan azt mondják, hogy olyan vagyok. (És ez nagyon jól esik, mert szerintem Avril szép, magamat meg bűnrondának tartottam mindig is.)

Amúgy nem bújnék semmilyen sztár bőrébe, mert én nem bírnám elviselni a híres lét velejáróit...

2009. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én olyan Emma Watsonos vagyok, már nagyon sokan mondták ,hogy hasonlítok rá. Mondjuk a mosolyom nem oylan, de az orrom, szemem eléggé. Volt pasim szerint Hilary Swank-es vagyok :)
2009. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Szivesen lennék Jodie Foster akkor amikor Anthony Hopkinsal dolgozik és nem kell hogy mondjam a részleteket
2009. aug. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is olyan kiallo es hegyes fuleim vannak mint K Stewart-nak. A szemeim (allitolag,bar en meg nem vettem eszre)Miley Cirus-ra hasonlitanak. A hajam meg mint Romy Schneidernek a Sissi filmben:derekig ero, nagy gesztenyeszinu loknik (gyerekkoromban lattam a filmet es nekem akkor ugy megtetszett a haja hogy megfogadtam nekem is olyan lesz).

De megis igy osszesegben egy sztarra se hasonlitok...jou vicc

2009. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!