Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » X-faktorban a fiatal 20-szon...

X-faktorban a fiatal 20-szon éves emberek miért érzik úgy, hogy utolsó nagy esélyük?

Figyelt kérdés

Mintha nem lenne előttük az élet!

Bármi másban lehetnének tehetségesek és sikeresek!


2012. okt. 7. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy huszonsokéves már elég tapasztalt ahhoz, hogy ne lehessen vele akármilyen szerződést aláíratni. Ha egy tizenéves ugyanolyan tehetséges, akkor a lemezkiadó őt fogja egy a kiadó számára előnyösebb szerződésbe belevinni.
2012. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Mert ebből akarnának megélni ahelyett, hogy dolgozni mennének.
2012. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Mert kell a siránkozás, hogyha nem jön össze valaki akkor is megsajnálja őket, és betolja az iparba.
2012. okt. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
44%
azért mert ha nem sikerül, akkor kell szopják a faszt a társadalomban, s mindig a szaros könnyű utat szereti választani mindenki.
2012. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én is így gondolom!

2012. okt. 8. 19:42
 6/9 anonim ***** válasza:
sablon szõveg
2012. okt. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azon lepődtem, mikor Stone azt is mondta, hogy ha most nem sikerül, akkor befejezi. X évtizede nyomja, és egy hülye műsor miatt ilyet mondani.... Ő tudhatná a legjobban, hogyan működik a szakma...
2012. okt. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azért mert a forgatókönyv szerint ezt kell mondaniuk.
2012. okt. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azokat bírom,akik azt mondják,hogy ők erre tették fel az életüket!Milyen ember az ilyen? Pláne ha már nem fiatal!egy műsorra teszi fel az életét?Ja és egyetértek az előttem szólókkal ugyanis azt szokták mondani : "ha ez most nem sikerül nem tudom mit fogok csinálni" vagyis mindegyik "sztár" akar lenni nem pedig dolgozni!
2012. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!