Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is Rihanna elrondí...

Szerintetek is Rihanna elrondítja magát a rövid hajjal?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy már megint levágatta a haját fiúsra.

Ugyanis a pletykák szerint hozzá fog menni Chris Brown-hoz,

aki magára tetováltatta Riri széjjel vert arcát!!

Rihanna barátnője szerint, azért vágatta le megint a haját, az eddiginél is rövidebbre, mert Chris-nek akar megfelelni, aki mindig mondta neki, amég hosszú haja volt, hogy "annyira csudaszép az arca" fogja már össze a haját vagy valami!!

Szerintetek is nagyon hülye, hogy hallgat Chris-re és elrondítja magát?? Mert szerintem ő egy gyönyörű nő,

nagyon, nagyon szép, és gyönyörű szép hosszú haja volt,

amit nagyon sajnáltam, hogy levágatott és nagyon örültem

később még a pót hajnak is, mert úgy szerintem annyira gyönyörű, hogy nem találok szavakat, smink nélkül is, meseszép komolyan!! De ez a haj, ez annyira undorító, hogy

hánynom kell!! :S


régi:

[link]


új:

[link]


2012. okt. 12. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Jah de így is tömném a niggert.
2012. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Az számít, ami a lába közt van...
2012. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő mindenhogy gyönyörű. :) Egyébként a csúcson maradáshoz muszáj időről időre megújulnia a legújabb divat szerint.
2012. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!