Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson fogai igaziak...

Michael Jackson fogai igaziak voltak vagy műfogak voltak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom de nagyon szépek :D

Bááár szerintem nem mind volt neki igazi.. A multkor egy olyan cikket olvastam, hogy az elso operációs maszkot, amit mindig hordott a fogorvosa adta neki egy alkalommal. Akkor biztos kihúzatta a fogait, és nem igaziak neki.

2009. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ahham kösz :)

bizony naon szépek tulságosanis:D

persze ez nembaj csak már kérdések merültek fel bennem :D

2009. aug. 9. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy igaziak, mivel gyerekkorától ilyen szépek a fogai! :)))


Igen, a fogorvosa adta Neki a maszkot, de a könyvében leírta, miért: mikor kihúzták a bölcsességfogát, a doki adott neki egy maszkot, hogy ezt hordja még otthon is, nehogy elkapjon valami fertőzést. Aztán annyira megtetszett Neki, hogy nem tudta kidobni. :D

2009. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
de neki nem hullottak ki a tejfogai? :D
2009. dec. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de igen, logikusan neki is kiestek a tejfogai...
2010. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyerekkorát 15-16 éves korának gondoltam. Akkor még gyerek, de azok már nem tejfogak, ember! :D
2010. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok, és már jó pár éve nincsen tejfogam. tehát 15-16 évesen neki sem voltak. :) egyébként szerintem rendes, vagy porcelán koronás fogai voltak. :)
2010. febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eredetiek a fogai. :) Legalábbis a nagy többsége. Bölcsességfogát minimum 2-t kihúztak, azt tudom. Egyiket a '80-as években, másikat 1993-ban.
2010. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen az első maszkot az orvos adta neki, mert ki kellett húzatnia a bölcsesség fogát =)

De nem tudom, de nagyon szép fogai voltak!

2011. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!