Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is csak idősebb...

Szerintetek is csak idősebb korú jó színészeink vannak?

Figyelt kérdés
nem tudom miért, de a fiatalok közül egyet sem tudok mondani, akinek a játéka lenyűgözne. Vajon a mai 30-asok, 40-esek, 50-esek is ilyen rosszul játszottak fiatalon?
2012. okt. 23. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az mondanám az öregek már szert tettek ismertségre, nekik van múltjuk, tettek le vmit az asztalra, a fiataloknak pedig még keményen küzdeni kell, hogy ismertté váljanak.
2012. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mint az életben minden szakmában szerintem 35-55 évesig az emberek a legkreatívabbak.

Először mindent meg kell tanulni tisztességesen, senki nem születik kész színésznek.

Tudnék mondani olyan ma is élő nagy színészeket (koromnál fogva), akik fiatal korukban elég gyengécskék voltak.

Persze vannak kivételek, ők a zsenik.

2012. okt. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!