Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Johnny Depp vs. Leonardo...

Johnny Depp vs. Leonardo DiCaprio?

Figyelt kérdés
na ki a jobb?? barmilyen szempontbol.

2012. okt. 23. 22:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Depp. :D Forever. <3
2013. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

DiCaprio- egyértelmű!!!

Johnny Deppnek lehet van 2-3 remek filmje...de a többi...wtf? kb..:D

DiCaprionak csak remek filmjei vannak!!! És ezerszer helyesebb is!

2013. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem te is tudod, hogy nem igaz!!! Johnnynak igenis minden filmje jó!!! A mozgása, a kisugárzása... és hogy 3-4 filmje van?! Na neeeeee! A Karib össz része, Charley és a csokigyár, Ollókezü Edward, Utazó, Napfogyatkozás, Alice in Wonderland, és, hogy mondjak egy animációs fimet: Nightmare before Christmas, amiben Jack mozgása Deppé. és most mond a 3-4 filmet.
2013. jún. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 LilikeHelloKitty ***** válasza:
Johnny Depp...awwww
2013. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Láttad az összes filmjét már, hogy ezt ki tudod jelenteni, hogy az összes jó? Mert képzeld csak én azért merem kijelenteni, hogy 3-4 jó, és a többi nem, mert az összes filmjét láttam már (hugom nagy fanvolt, és "Depp maratont" tartottunk) és hát nagyon sok filmje.nagy csalódás volt.....DiCaprionak viszont egy olyan filmje nincs ami béna, unalmas lenne!!.nézz csak meg 1-2-t...nem fogsz csalódni...: Viharsziget, Tégla, Eredet, Véres gyémánt, Kapj el ha tudsz....soroljam még a remeknél renekebb filmjeit???
2013. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
DiCaprio egyértelmű! Johnny Depp-et is imádom és szerintem a színészi tehetségük egy szinten van, de azért Leonardo mert nekem ő jobban bejön <3 annyira cukiii
2013. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Johnny és Leo a két kedvencem <3!

Nem tudnék választani köztük.

Színészileg talán Leo...de Johnny is hatalmas tehetség <3!

2015. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Susie J. ***** válasza:
Johnny... és nem a színészi teljesítménye miatt (bár az is közrejátszik) Sokkal közvetlenebb, emberibb. DiCaprio-t annyira nem ismerem, és nem is akarom, de valahogy vele nem szívesen dumálgatnék... szerintem nagyképű és amolyan ügyeletes-szépfiú-stílus. Johnnyban talán csak a rendmániája idegesítő :) de az nagyon :D
2015. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jaj,muszáj választani? :-) Nem tudok,nekem mindkettejük kellene.
2017. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!