Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utáják ennyien Steiner...

Miért utáják ennyien Steiner Kristófot?

Figyelt kérdés
Ennek a személynek van egy gyönyörű kínai meztelen kutyája, Őzge, emiatt szimpi nekem, de sokak - például anyám - nem kedveli, ennek az oka mi? Az, hogy meleg? Vagy a kínai meztelenje?

2012. okt. 25. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha valaki azért utál egy embert, mert olyan kutyája van, ami az adott személynek nem tetszik, az egy orbitális nagy barom. Valóban lehet az előítélet, de az előítéletesség még nagyobb baromság az előbb említettnél.

Különben Kristóf nekem szimpatikus, tetszik a felfogása, meg az amit csinál. Nem egy csinált celeb, akit anyuci apuci betolt a médiába, hanem tényleg próbál jó dolgokat tenni.

2012. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Csak a kutyája miatt nem szoktak valakit utálni. Sokan a melegsége miatt nem kedvelik. Viszont akinek ennyiben ki is merül az utálata, az nem lehet valami értelmes.
2012. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyünk őszinték. Ebben az országban döntő többségben nagyon nem szeretik, ha valaki felvállalja a melegségét.
2012. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem már ezeket. Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. okt. 27. 20:17
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert felvállalja másságát, és talán mert Vivás karrierje miatt mást se csinált, csak játszotta az agyatlan celebet. - Erre nyilván mindenki felfigyelt, ezt adták főműsoridőben, hogy a lányos meleg hogy dobálja magát, mert ez kellett az embereknek. Sokkal kevesebben nézték azt a műsorát, vagyo lvastűk azokat az írásait, amik a kultúráról szóltak - mert abban mi poén van? Magyarországon a legtöbb ember baromi beszűkült, és mindig mással vannak elfoglalva, ahelyett, hogy magukat finomítanák, ezért aztán ha jön valaki, aki nyilvánosan más, rögtön nekiugranak. A Kristóf egyébként egy borzasztó értelmes és szeretetreméltó ember, aki történetesen homoszexuális. És akkor? Ez csak a buta és felszínes emberek szemében ok arra, hogy valakit ne szeressenek.
2012. okt. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meleg vagy.
2012. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Az egész szeretem, nem szeretem kérdésben hadd döntsem én el, hogy kit szeressek,és kit nem.

Egyszerűen irritál, ha valaki a szexuális másságával hívja fel magára a figyelmet, ennyi az egész.

2012. nov. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
A homoszexualitás elutasításának semmi köze nincs a tudat beszűküléséhez. Tudomásul kell venni, hogy vannak liberális, és konzervatív világlátású emberek, az egyetemi professzortól a legalacsonyabb végzettségükig.
2012. nov. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2%

Azért mert b*zi és reklámozza magát mindig! Szerintem ha meleg valaki akkor nem kellene ennyire reklámozni mint ő meg minden! Én ezért nem kedvelem őt...de ő tudja mit csinál!


Richárd

2012. nov. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg, csak Steiner Kristóf az. Amúgy köszönöm szépen az összes választ!
2012. nov. 10. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!