Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Levél küldés, de hogyan?

Levél küldés, de hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék autogramot kérni, az szöveggel nincs baj, hol lehet megnézni, hogy mennyibe a levél küldése(London)?

Mennyibe kerül a válaszboríték? Azt hogy kell küldeni, a postán kérem, hogy ezt válasznak szeretném és akkor ő megcsinálja(bélyeg..)én meg megcímzem?


2009. aug. 10. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A levélbe tegyél be egy válaszborítékot megcímezve a saját címedre! ENNYI!

Ne tegyél rá magyar bélyegeket, mert az Angliából amúgy sem lenne érvényes, de a színész (vagy híresség, akitől autógrammot kérsz), neki van erre pénz-kerete, naponta egy csomó ilyen levél érkezik hozzájuk, amit vissza fognak küldeni, csak legyen válaszboríték (helyesen megcímezve!)...

2009. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg nem kell megcímezni?:O
2009. aug. 10. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De megcímezni meg kell csak bélyeg nem kell rá.
2009. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj. Félreírtam. Tényleg nem kell rá bélyeg? Hol lehet megnézni a Magyar Posta honlapján, hogy mennyibe kerül a postaköltség?
2009. aug. 10. 12:54
 5/5 blaníííí ***** válasza:

sziaa. én küldtem már autogramm kérő kártyát. ne irj bele pl : jajj de szeretlek.meg ilyenek. és leforditom mit irtam (amerikába)

Kedves xy!

Nagyon tetszik nekem az ahogy a filmekben szerepelsz!

Légszives küldj nekem egy autogrammot annak nagyon nagyon örülnék.;)!

Köszönöm hogy megteszed nekem ezt a szivességet mert, te vagy a kedvencem.!!


Köszönööm.

Üdv :


XY

magyarországról.

1-2 nap és jön is vissza a levél mert, holnapra már ott van reggel .válasz boritékot rakj bele .. ^^!! felcimezve arra ne rakj bélyeget mert, nem tudnak mit kezdeni a magyar forint értékű bélyeggel!

Hajrá. am kinek akarsz küldeni?

2011. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!