Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az, hogy ha Britney...

Miért van az, hogy ha Britney másolja Christinát, az nem érdekel senkit?

Figyelt kérdés

mármint, chrisnek megjelent a B2B albuma, az egész turné egy cirkuszra épült. Aztán rá pár évre, britney is megjelenette a circus albumát. teljesen olyan volt az ő turnéja is mint christinájé. sőt a circus klippjében még a ruhája is hasonlított chrisére, az ain't no other man-ből. meg az albumborítók is, meg minden.

ezt senki nem verte nagy dobra, nem úgy mint pl. xtina, másolta gagát v madonnát. miért?



2012. okt. 27. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Miert te mit vársz az emberektől, hogy mit kezdjenek ezzel?Vonuljunk ki az utcára tüntetni Britney ellen vagy mi?Nem ertem a problémádat.
2012. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem, gondolom azzal nem érnénk el sokat...

de pl. a xtinás-gagás másolásbol mekkora port kavart a média, de a fönt említettből meg nem. ezt kérdeztem, h miért?

2012. okt. 30. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Értem. Tehát ha valakinek van egy adott témára épülő albuma/turnéja, akkor soha többé másnak már nem lehet ugyan olyan, mert az bűn? Szerintem Christinának több oka lenne Britneyről másolnia mint fordítva. A szemeddel meg nem tudom mi van, mert az albumborítók kicsit sem hasonlítanak egymásra azon kívül hogy mindkettőn nő van.
2012. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
annyit szolnék hozzá hogy megsunáznám mindkettöt. Persze nem a mostani énjüket mert már vén banyák hanem mikor még sexy kis fiatal suncik voltak. A zenéjükre amugy szarok
2012. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mi lenne ha arra válaszolnál, amit kérdeztem? hameg nem tudsz értelmes választ írni, kopj le!!
2012. nov. 8. 13:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert bár lehet Christináé "az ötlet" vele nem olyan élvezhető és eladható mint Britney-vel!
2012. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!