Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A nőverés miatt utálták meg...

A nőverés miatt utálták meg ennyien Chritoffelt?

Figyelt kérdés
Régen sokan nyaltak neki,meg 100 000-en vissza akarták szavazni a villába,ma meg mindenki szidja,meg több ezren dislikolták a zenéjét a youtube-on.

2012. nov. 3. 12:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ő mind közül az egyik legprimitívebb volt :D
2012. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy csak amiatt.
2012. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a zenéje miatt is :D
2012. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Dislikolták helyett nem lehetne inkább írni azt hogy: sok embernek nem tetszett a zenéje. Ezek miatt olyan öregnek érzem magam, pedig nem vagyok az:D
2012. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem tetszik ? :D
2012. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
idegesít, van egy szép magyar nyelvünk. Meg másik szép magyar tehetséges emberkéink a Krisztiánon kívül. Elvoltunk discoba ott volt ez a tehetségtől duzzadó srác. Hát én menetközbe jó szokásomhoz híven érzékenyre ittam magam, és megéheztem egy hot-dogra. Mindegy igazából mi lett volna de egy hot-dog árus állt a legközelebb. Megyek ki nagy büszkén, mondom tökéletes lesz egy nagykutya meg a menetközbe meglangyosodott söröm, utána egy szál filteres cigaretta és belevetem magam a tánctérre. Hát ezen a bizonyos estén a Krisztián volt a sztár vendék, és ő is megéhezett. Kint állt, körülötte emberek hada, az emberek hadának szélén pedig a kidobók mondom hát én oda megyek. Enni, nem akartam szájon csókolni vagy tökön rúgni. Csak szerettem volna a nehezen megkeresett pénzemen falatozni egyet. A kidobó nem engedett oda. Hát a srác tömte magába a hot-dogomat és pitbullt ordibált miközben mindenki nevetett rajta. Nem értettem ebbe mi olyan vicces. Mondom én elkezdek vizslázni hátha majd körém gyűlnek. Nem tették. mire megunta ott a diskurálást a hot-dogos elment, én meg még jobban berúgtam, szóval a buli vége teleportálás lett. Itt az igazság, egy ilyen semmire kellőt körbeállnak én meg szét melózom az agyam és egy hot-dogot nem ehetek meg részegen. Én igen teljesen utálom az összes VV hőst. Az összes celebet. Az összes tv jóst. De még a szomszédomat és a kutyáját is.
2012. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez ulrra gáz.Miért nem dobtál hozzá valamit Cristoffelhez ? :D
2012. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
t
2012. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Krisztián és én köztem van egy nagy külömbség. Méghozzá az hogy én értek valamihez tehát átlag ember vagyok, ő pedig nem ezért kitűnik közülünk. Én nem vagyok rá féltékeny, mire lennék. Csupán nem szerettem hogy a 12 óra után hazajövök bedöglök a kényelmes kis ágyamba és megnézek egy fasza filmet. Ez volt a terv, csak becsúszott egy kis kaksi a gépezetbe ez meg a VV volt, tehát nem tudtam filmet nézni. Sajnos önti magából az ország az önjelölt sztárokat. Én orosz származású létemre nem hangoztatom hogy hú hát én aztán ful ruszki vagyok. Pedig a nyelvet is beszélem. Sőt itthon csak azt beszéljük. Ő pedig ordibál hogy Puerto Rico-i vagy mi és egy szót nem tud latin nyelven a betanult dalszövegeken kívül. Felőlem agyon verhette volna a fél országot vagy világot az is tisztességtelen dolog, de hogy még erre rá egy gyárilag hibás kuki hát az azért meredek. Egy videójában amit ergy barátom mutatott Hangsúlyozza hogy ő amit csinál értünk teszi, de mit? Ha felhangzik a neve a mai napig ez a kérdés fogalmazódik meg bennem, hogy ugyan mi az, mi az amit a kérdezőért vagy az összes kommentelőért anyudékért apudékért barátaidért ez a csávó tesz.
2012. nov. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!