Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » DIRECTIONEREK! Ti nem vagytok...

DIRECTIONEREK! Ti nem vagytok már ki a sok hatertől?

Figyelt kérdés
Mert nekem személyesen rohadtul elegem van...Most is olvasom demotivalo.hun hogy miket írnak.Ilyenkor annyi mérgesleszek...De ti nem?

2012. nov. 3. 16:16
1 2 3
 11/22 kínaimandarin ***** válasza:
33%
itt vagyok, halandók!!
2012. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
40%

Sunatárs!Hát behaltam!Őrület hogy miket ki nem találtok emberek! xD Igaza van a kérdezőnek engem is idegesít hogy minden egyes One Direction-os kérdésnél itt a gyakorin is csak fikázni tudják őket.A "sunatársak" azért nem írnak annyian mert már nekik is elegeük van.Megsúgnám hogy nem minden lány szereti ezt a Bandát.Persze ezt nem rám kell érteni mert én DIRECTIONER vagyok . :D Egyébként azt is elárulom hogy vanak fiúk is akiknek tetszik a One Direction zenéje.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3580868-vann..

Persze itt is elmaradhatatlan volt a rosszalló komment. -.-"

2012. dec. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Akkor csak szeresd:)
2012. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
41%
Szeretem is őket köszönöm az engedélyt! :D Én csak arra akartam célozni hogy idegesít hogyha olyan szavakkal illetnek másokat ami nem is igaz róluk. Én pl. le lettem riba.cozva mert Directioner vagyok :/
2012. dec. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
59%
Hát én nem azok közé tartozom, akik b*ziznak, k*rváznak ész nélkül. Ennek ellenére kifejezem, hogy a f*szom ki van ezzel a bandával és a rajongóival, mert túlzás amit csinálnak:)
2012. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
DE! Nem mindegyik rajongó elvetemült! :))
2012. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%
Figyeljetek Directionerek én is az vagyok de a hugóm akki egy ével fiattalabb utálja és vagy kapásból 70-lány ismerősömet fel tudok sorolni aki gyűlöli őket.
2012. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
37%

Nekem meg abból van elegem, hogy a kis lelki világotok csak vándájreksőnből áll... én is szeretem őket, de amit te és a fajtársaid művelnek attól kiakadok...

13/L

2013. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
22%
személy szerint nekem már elegem van belőlük... nem értem miért kell őket bántani..ők is emberek..nem hinném hogy ti haterek elérnétek ekkora sikert 2 év alatt..és azt sem értem miért mondjátok rájuk, hogy melegek..Liam és Danielle együtt vannak..Louis és Eleanor együtt vannak...Zayn és Perrie szintén..Harry és Taylor még nemrég együtt voltak, de miattatok szakítottak..Niall pedig még vár az ő hercegnőjére<3 ráadásként több millió lány odavan értük..Én imádom őket mert bármikor rossz kedvem van csak megnézek egy videónaplót és úgy érzem én vagyok a legboldogabb ember a világon..Nem tudnám elképzelni az életemet nélkülük.Ők tettek ilyenné amilyen most vagyok. és azzal, hogy bántjátok a srácokat, több millió lányt is bántotok.ráadásként rengeteg lány miattatok hal meg..amiért bántjátok őket mert szeretnek valamit..
2013. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 xshorty válasza:
62%
még directionernek mondhatom magam. a srácokat szeretem, a zenéjüket is. de - lehet, hogy most lepontoztok, leugattok, bánom is én - engem jobban idegesítenek a rajongók, akarom mondani "directionerek" 90%-a szánalmas, idegesítő, éretlen nyávogós, kis csaj.
2013. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!