Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit kérdeznél Radics Gigitől,...

Mit kérdeznél Radics Gigitől, a Megasztár 6 Los Angelest megjárt, a világhírnév kapujában álló énekesnőjétől?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 16:37
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
81%

De ebbe a szottyos időbe jólesik kicsit röhögni..:)


Gubera Vera voltam.

2012. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
68%

Aha, Te is kineveted a kérdezőt....?!

Ha kapsz egy pirosat, még síni is fogsz! :)

Én meg Kanifaszi Guszti voltam.

2012. nov. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
95%
Én már találkoztam vele és eléggé el van szállva magától. Ott vagyunk a backstage-ben Gigi, Szakos Andi meg én.. Elkezdünk beszélgetni Andival, irtó jó fej, röhögünk, tök jól elvagyunk, tök közvetlen és nagyon aranyos. Gigivel viszont nem lehetett beszélgetni, mert ha kérdeztem tőle valamit, úgy válaszolt, mintha ezzel szívességet tenne. -.- nagyon idegesítő volt.
2012. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
68%
Én kedvelem Gigit, láttam már élőben, és aranyosnak tűnt, meg persze tehetséges is, de nem hinném, hogy rövidesen "világsztár" lesz belőle. Amerikában híresnek lenni még egy amerikainak is nagyon nehéz, mert sok tehetséges ember van, viszont kevés emberben van meg az a plusz, amivel ki tud tűnni a tömegből. Gigi nem hétköznapi lány, mert megnyerte a megasztárt, és Magyarországon aki néz tv2-őt vagy olvas újságot, az valószínűleg már hallott róla. Viszont ez nem elég ahhoz, hogy az egész világon elismerjék, ahhoz kéne sok jó dal, több lemez, jó managment és nem utolsó sorban az, hogy megtanuljon jól beszélni angolul.
2012. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
47%
A kérdésre visszatérve az kérdeznám tőle hogy miért énekel romantikus dalokat ha halvány lila gőze sincs a szerelemről, jó igazából mindenki romantikus daloka énekel csak én halgatok kispált meg belgát:S
2013. febr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!