Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez tényleg megtörtént?

1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb visszhangja lett volna. De ettől függetlenül még lehet, hogy igaz. :/ Bár ezen a videón kívül nem igazán találni más honlapot, ahol említik.
2012. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi ennek a videónak a lényege? Elmondaná valaki??
2012. nov. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

igen, igaz.

a fiúk "gyászoltak" a twitteren

2012. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Mi ennek a videónak a lényege? Elmondaná valaki??"


Az hogy egy kislány öngyilkos lett mert mindenki piszkálta őt mert szereti az 1d-t. Hagyott egy levelet és ott leírta még azt is hogy csatlakozik az apjához a menyben.

2012. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez mikor történt???
2012. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kb. másfél hónapja.
2012. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azt hittem nem élhet ennyire érzéketlen ember, de úgy látszik tévedtem..

Szerettél már valakit/valakiket őszintén, igaz szeretettel, úgy hogy nem viszonozták még csak el sem tudod neki/nekik mondani? Hogy azért bántanak mert te más vagy/mást szeretsz? -gondolom nem, mert egy érzéketlen tahó vagy, akinek feltűnnéségi viszketegsége van és itt éli ki magát. (valószínű hogy más próblémája is volt, amiről fogalmad/-unk sincs)

Egyáltalán nem tudhatod mi járt a fejében,mit érzet.. egyáltalán nem is ismerted és ide jösz mocskolódni!? én meg ezt tartom szánalmasnak! Annyi érzés sincs benned hogy tiszteld egy másik ember emlékét. Sajnálom hogy a mai világban már kipusztult az emberség és neked is csak ajánlani tudok egy értelmező kéziszótárt, ahol ezeknek a trágár szavaknak, megtalálod a megfelelő jelentését.

2012. nov. 23. 17:20
 8/11 anonim ***** válasza:
21%

Ja és én leszarom ki mit mond, nincs sok barátom nem is nagyon van rájuk szükségem, az igazi barátom a VAS. :)

És én nem szeretek bele olyan nőkbe akiket soha nem ismerhetek meg, volt már jó pár barátnőm nem tagadom, de mind 1-2-3 napig. De csak azért mert jók voltak az ágyban! ;)

2012. nov. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 KiaraMira ***** válasza:
én is éreztem már így...ugyanez volt bennem is:/ csak én még hiszek, h lesz jobb..
2012. dec. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég fake szaga van.
2013. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!