Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Létezhet-e olyan, hogy egy...

Létezhet-e olyan, hogy egy magyar átlagember összejön egy külföldi sztárral?

Figyelt kérdés
Na nem mintha erre hajtanék, csak érdekelne, hogy ilyen egyáltatlán előfordult-e már valaha, és vajon hogyan?
2008. máj. 26. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Biztos előfordult. Gondolok itt olyan külföldi emberekre, akik a hazájukban nagyon ismertek, sikeresek, gazdagok és mondjuk eljönnek ide, megismerkednek egy magyar nővel/férfival, aki nagyon megtetszik nekik, kialakul a szerelem stb stb...
2008. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a tévében láttam, hogy az egyik szutyok szappanopera főszereplője ( férfi) magyar nőtt vett feleségül, akit itt látott meg Bp-n az utcán. NEm tudom melyik színész ő ,de állítólag rengeteg mexikói sorozatban játszott. Vagy pl a hegylakó élettársa is átlagos magyar nő:)

Sőt!!! A Uriah Heep vmelyik gitárosának is átlagmagyarnő volt a felesége:) Hiába na, a magyar nők nagyon szépek.

2008. máj. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Persze, miért is ne? Nekem is volt külföldi barátom, aki elég ismert volt külföldön. De én ott kint ismertem meg egy nyaralásom alkalmával teljesen véletlenül. Viszont nem hiszem hogy sokáig tarthat egy ilyen kapcsolat, mert a sztárokat rengeteg ember veszi körül és sokszor nem tudnak ellenállni a kísértésnek.
2008. máj. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Persze, miért ne?

A Pain of Salvationből Gildenglöw is járt egy magyar lánnyal egy ideig, az egyik albumukon, Remedy Lane-en sok dal is szól erről.

2008. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
A Sophia Loren fiának is magyar felesége van. Igaz, ő nem sztár csak az anyja.
2008. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
76%
Szerintem is elképzelhető hisz ugyanolyan emberek vagyunk és szerintem létezik a szerelem 1. látásra...!:)
2008. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, akinek a kezét megkérte Tarkan (egy török énekes), vitt neki gyűrűt, meg mindent, de a nő nemet mondott :D Szóval, igen. Létezhet.
2009. júl. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
King Diamomdnak magyar felesége van:D Na őt biztos nagyon sokan ismerik itt..:D
2009. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!