Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol vannak a jóképű magyar...

Hol vannak a jóképű magyar színészek?

Figyelt kérdés
Hétvégén találkoztam egy régi osztálytársammal, aki már évtizedek öta külföldön él. Sokat beszélgettünk, és időközben szóbakerültek a pasik. Régen nagyon szerettünk színházba járni, és kitaláltuk, hogy valamikor megint el kéne mennünk. Kérdezte a barátnőm, hogy kik most itt a helyes színészpasik. Én pedig csak néztem nagy szemekkel, minden erömet összeszedve gondolkoztam, kit is mondhatnék, de végül senki nem jutott eszembe. Persze, bem egetrengető dolgok ezek, de azért kíváncsi lennék a Ti véleményeitekre is. Mit gondoltok? Tényleg ilyen elkeserítő (persze túlzással) a helyzet? Ti sem tudtok helyes, jóképű, vonzó, sármos magyar színészpasikat? Vagy csak a Nagy Ervin, Csányi Sándor meg a Hujber Feri a "menő"?
2012. dec. 3. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehol nincsenek, úgyhogy keresheted őket!?:D
2012. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mivel nincs nagyon magyar film, amit széles körben terjesztetnének, nem ismerjük őket. Szűk réteg jár színházba.
2012. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Menj el a Pál Utcai Fiúkra a Vígszínházba, és annyi helyes színészt látsz, amennyit csak akarsz!! 😉
2017. nov. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!