Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a kedvenc sztárod és miért?

Ki a kedvenc sztárod és miért?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 20:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%

nekem Kristen Stewart és Matt Tuck :D


mert Kristen nagyon jó szinésznő

mert Matt nagyon jó énekes


:DD

2009. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Thurston ***** válasza:
50%

"mert Kristen nagyon jó szinésznő"


Hát ez kész. D:

2009. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
57%

Kristen Stewart, mer ő a példaképem!

Robert Pattinson, mert egyszerűen megfogott a filmbeli szerepeivel, meg a való életben magát adja nem úgy mint a többi fölkapott sztár, tehát nem változott!

2009. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%

Csaktlkozom:Kristen Stewart es Robert Pattinson.


Mondjon barki barmit Kristin egy nagyon jo szineszno es szerintem nagyon szep!!!!

Rob..hat azt hiszem nem is kell ecseteljem miert szeretem annyira.


De ezen kivul meg vannak kedvenceim:Jhony Depp, Hayden Panattiere, Hilary Duff,Keira Knightley...


Vagy olyan regebbi szineszek (akit lehet hogy ti mar nem ismertek hacsak nem szeretitek az olyan osregi filmeket) mint pl:Romy Schneider, Vivien Leigh, Colin Firth, Julie Andrews, Szerencsi Eva...

2009. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Johnny Rotten. Mert ő a punk egyik keresztapja.
2009. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Thurston ***** válasza:
87%
HIhetetlen, hogy mennyirelvakultak ezek a Twiligth rajongók. AKi nem látja, hogy ennek ak ét hülyegyereknek még a nevetségesen is túlmutat a színészi +alakítása", annak a fejével szerintem nincsm inden rendben. :/
2009. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Richard Wright volt a kedvencem, a Pink Floyd együttes billentyűse, aki tavaly meghalt. Rohadt nagy tehetség volt, csak mindig elnyomták, és sosem becsülték meg eléggé! A mai sztárok közül Hugh Grant-et szeretem, mert nagyon jó színész.
2009. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Hát igazából nincs kedvencem,de sokat szeretek.Mindig az aktuális sztár jön be.itt van most:Taylor,Ashley Greene,Jackson Rathbone....

Steven Strait..és még sorolhatnám,de az abszolút mindig kevdenc Leonardo Di Caprio:)

2009. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Johnny Depp, mert hihetetlenül nagy színész bármit képes eljátszani,nagyon nagyot tud alakítani (igazán megérdemelné már sz Oscart) meg hát azért jól is néz ki:)

Rajta kívül Antony Hopkins, Al Pacino, Jim Carry, Adam Sandler Ben Stiller...stb sorolhatnám ezek mind kívétel nélkül nagyon jó színészek és jól alakítanak!!!

2009. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Martin L. Gore és Alan Wilder, mert velük már találkozhattam személyesen is és nagyon közvetlenek voltak. Nem olyanok, mint a magyar sztárok pl. Zséda.... :S
2009. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!