Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Üdv, egy hatalmas döntés...

Üdv, egy hatalmas döntés elött állok, és nem tudom mit csináljak.17 éves vagyok és nem tudok dönteni, ki mit tenne a helyembe?

Figyelt kérdés
2 ös állampolgár vagyok,Magyar,Olasz.4 éves koromtól szüleimmel Szardeniára költöztünk mivel édesanyám odavalósi.Másodikos koromban a tanárom és édesanyám egy ügynök,höz vitt engem mer láttak bennem tehetséget a dráma területén,pontosan nem tudom mitörtént mer kis gyerek voltam de nemszámit.A lényeg hogy reklám filmekben és olasz sorozatokba szerepelte idáig.Most Kaptam meg Életem legnagyobb dobását amikor is föszerepet kaptam a (Dove mio figlio) olasz drámában.az egész családom ünnepelt,viszont én nem.Mivel a barátnöm akivel már 3 éve vagyok 13 éves koromtol,és persze akivel Juniusban terveztem az esküvöt,elakar hagyni.azt mondta a film vagy én mer azt hiszi hogy éjjel nappal a studioba leszek,de van is benne igazság.A szüleim nem tudják mi a probléma azt hiszik hogy február közepén elkezdödik a forgatás,csak a rendező tudja, aki azt mondta szilveszterig döntsek,és hogy ilyen ajánlatot még egyszer nem kapok.Szerintettek mit tegyek:
2012. dec. 18. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vállald el a szerepet! :)
2012. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem is szeret téged akkor téged olyan 'hű de nagyon', mert akkor ő is tudná, hogy ez egy óriási lehetőség számodra, és nem tagadná meg tőled. A helyedben én a szerepet választanám. Remélem segítettem! :)
2012. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitségeteket,megprobálom vele még megbeszélni, ugyanis én nagyon szeretem.De még egy ilyen lehetőséget nem kapok az életem során.Édesanyám pedig belebetegedne ha megtudná hogy nem fogadom el a szerepet a barátnöm makacssága miatt,ugyan is mindent az édesanyámnak köszönhetek,mer az ö kapcsolatai alapján sikerült ennek a filmnek a szerepét megkapnom.És 4 éve harcolt ezért.
2012. dec. 18. 21:33
 4/7 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyes irási hibákért,nekem még nem perfekt a magyar,sokat könyvböl nézek ki
2012. dec. 18. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Kristopher azonnal ra jottem hogy te vagy az.gyere at es beszelgessunk,megint mer latom hogy a tegnapi beszelgetesunk utan sem ertetel meg.en unokatesokent,es jobaratkent, mondom ezt hogy ne cseszd el.Uram isten Krisz,mi van veled hivd fel most rogton Massimot.Anyad ma ejjel er haza mit fogol neki mondani, 11:15 kor idul a busz gyere at
2012. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mindenképpen vállald el a szerepet! A barátnőddel pedig beszéld meg a dolgokat. Ha nem viseli el hogy forgatni fogsz, akkor nem szerethetett teljes tiszta szívéből, mert ha úgy szeretett volna, nem válaszhatna el egy ilyen dolog. és ki tudja, lehet hogy ez életed nagy lehetősége, ne szalasdz el!:) Csapj bele:)
2012. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha azt akarja hogy válassz akkor nem ő az igazi. Válaszd a szerepet.
2012. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!