Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bereczki Zoltán meleg lenne?

Bereczki Zoltán meleg lenne?

Figyelt kérdés

Már korábban is hallottam ezt a pletykát, hogy Bereczki meleg lenne. Nem hittem el, hiszen gyerekei vannak, meg akkor még együtt volt Szinetár Dórával. Csak nevettem ezeken a dolgokon.

De múlt héten egy jó ismerősöm, aki bárokba szállít italokat, mesélte, hogy amikor egy melegbárba szállított, akkor látta ott Bereczkit és nem ez volt az első alkalom.

Lehet, hogy meleg?

Beszélgetem másokkal is a témáról és azt mondták, hogy Magyarországon egy sztár nem tud fennmaradni úgy, hogy felvállalja másságát. Csak azért volt együtt Szinetár Dórával, hogy ne legyen gyanús a dolog. Dórának elege lett ebből az egész kamuból és ezért lett vége a "kapcsolatnak". Továbbá arra jutottunk, hogy attól még, hogy homoszexuális hajlamai vannak valakinek, képes gyereket nemzeni, amit természetesen minden ember szeretne előbb vagy utóbb, úgyhogy ez sem jelent biztosítékot.

Ebben van realitás? Tényleg meleg lehet?


u.i.: Nem a rajongókat akarom hergelni, én is nagyon szeretem Bereczkit. Csak érdekel, hogy másoknak mi a véleménye erről az egészről.



2012. dec. 27. 01:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Attól, hogy egy ilyen bárban látták még nem következik, az hogy langyos. Ilyen alapon Bereczki meg az italt vivő gyereket láthatta a langyi bárban mégsem hiszem, hogy ettől megfordult volna a fejében, hogy meleg. Miért ne mehetett volna "szakmai" megbeszélésre oda, lehet pl. Alföldi vagy Csonka épp akkor értek rá és ott beszélgettek.


Ettől független még az is lehet hogy utolérte a globális felmelegedés. Nincs feltétlen életkorhoz kötve.

2012. dec. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Globális felmelegedés? :)) Jóóóó!


Nem voltam még ilyen helyen, de állítólag színvonalasak a műsorok. Lehet, csak azért ment oda.

Nem egy férfias jelenség, de ez még nem jelenti azt, hogy meleg. Felőlem lehet az is,nem vagyok a rajongója, de jó hangja van. A többi nem érdekel.

Szép napot!

2012. dec. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
95%
Szerintem az.
2012. dec. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Erről őt kérdezd meg, ha tényleg tudni akarod. Senki más nem mondhat biztosat.
2012. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Gyulai Zsolt válasza:
100%
Én nem tudom.De ha tudja,hol tudokneki üzenetet írni nem FACEBOOKon.Kösszönöm.
2013. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Anyám pont a minap említette ,hogy a munkatársnője mesélt ,hogy neki van egy meleg haverja aki elmondta ,hogy volt már a Bereckivel és nem egy kamuzós típus szerintem inkább bi ,mint meleg ,de akkor is van pasikkal is :)
2013. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én meg rengeteg színész között mozgok és ők nyilt titokként kezelik ezt, amit a kérdező írt igaz hogy dórának elege lett és tényleg nyilvánvaló lett számára is hogy zoki melyik csapatban játszik/játszana.) ettől még lehet hogy új barátnő feleség lesz a kirakatba téve lásd john travolta...
2014. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Menj el abba a bárba, és kérdezd meg tőle, ha találkoztok. Ezt csak ő maga tudhatja, mi nem.

Melegbárban nem csak melegek fordulhatnak elő.

2014. okt. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Alföldi biszex,tudtommal John Travolta is.Azért nem kéne mindenkit melegnek mondani..amúgy Bereczki sem meleg.
2014. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Bydlo válasza:
66%
Hiába, felhecceltél! Mi az h meleg??? Teee!!! Mért itt kérdezel, mért nem fizeted le az italos haverodat h kémkedjen utána? Ahh...de be kell látnom, van vmi abban, amit mondasz. Kicsit tényleg olyan a jelleme...mindegy, neki megbocsátom. Neked viszont nem! Elkaplak és...
2015. aug. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!